Teknoloji TV

Teknolojioku ile Soru/Cevap #6 (canlı yayın)

Teknolojioku ile Soru/Cevap programımızın altıncı bölümüyle karşınızdayız. Siz de canlı yayınımıza YouTube üzerinden katılabilir ve dilediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Teknolojioku ile Soru/Cevap #6 (canlı yayın)

Geçtiğimiz hafta beşinci bölümünü yayınladığımız Teknolojioku ile Soru/Cevap başlıyor

Yeni programımızın adı Teknolojioku ile Soru/Cevap. İsminden de anlaşılacağı üzere bu programda okurlarımızdan gelen sorulara yanıt vereceğiz. Yani basit bir şekilde YouTube üzerinden yapacağımız yayına katılarak bizlere soru sorabileceksiniz. Aklınıza takılan ne varsa bizlere soracaksınız ve biz de dilimiz döndüğünce sizlerin sorularını yanıtlamaya çalışacağız.

Üstelik ilerleyen bölümlerimizde sürpriz hediyelerimiz de olacak. Yayınlarımızı takip eden izleyicilerimize, canlı yayın esnasında yapacağımız çekiliş ile hediyeler dağıtacağız. 

Yayın Yönetmenimiz Özgür Çetin ve Editörümüz Osman Tufan'ın katılacağı Teknolojioku ile Soru/Cevap programımızı aşağıdan takip edebilirsiniz.

Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın.

İsterseniz YouTube üzerinden hatırlatıcı oluşturup saat 20:00'da hatırlatılmasını da sağlayabilirsiniz. Tüm okuyucularımızı bekliyoruz. Teknolojioku ile Soru/Cevap programımızın ikinci bölümü 29 Mayıs Cuma (bugün)akşamı saat 20:00’da sizlerle birlikte olacak. Bizleri takip etmeye devam edin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.