Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış (video)

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış programımızda haftanın teknoloji gündemini değerlendiriyoruz.

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış (video)

Bu haftanın teknoloji gündemini Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış programında değerlendiriyoruz. Bu hafta teknoloji gündemi yine çok yoğun bir şekilde gelişti. Ağırlıklı olarak Çin merkezli markaların Türkiye'de fabrika açması gündeme damgasını vuran bir gelişme oldu. 

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış (video)

Ayrıca Facebook'un Türkiye'ye temsilci ataması, Twitter ve Periscope için reklam yasağının başlaması ve Monster Notebook'un içimizi ısıtan hareketi haftaya damgasını vuran olaylar olarak karşımıza çıktı. 

Ayrıca anlık mesajlaşma yazılımı BİP'in hem Türkiye'de hem de dünya çapında milyonlarca kez indirilmesi de gündeme damgasını vuran önemli olaylardan biri oldu. BİP servisleri ile ilgili detaylı bilgilere internet sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.