Teknoloji TV

Türkiye'de akıllı saat tarihinde bir ilk!

Ülkemizde satışa sunulan Oppo Watch için farklı bir test sistemi kullandık. İşte detaylar.


Oppo ilk akıllı saat modelini kısa süre önce ülkemizde de satışa sunmuştu. Geçtiğimiz günlerde bizler de bu saatin incelemesiyle karşınıza çıkmıştık. Fakat söz konusu sporculara yönelik bir saat olunca biz de farklı bir video çekelim istedik. 

Takipçilerimiz için hazırladığımız yeni videoda Türkiye'de bir ilke imza attık ve masa başından kalkıp saati direkt olarak açık alanda spor yaparak test ettik. Üstelik bunu da milli bir atlet olan stajyerimiz Yağmur'a denettik. Dilerseniz bu farklı konseptteki videomuza aşağıdan göz atabilirsiniz.

Türkiye'de akıllı saat tarihinde bir ilk!

Oppo Watch ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Aslında söz konusu akıllı saatler olduğunda bu tarz videolar daha gerçekçi sonuçlar verebilir. Biz de fırsat buldukça akıllı saat testlerinde bu tarz videoların sayısını arttırmaya çalışacağız.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Oppo Watch sportif aktiviteler için gerçekten ideal bir cihaz olmuş. Bunu biz değil, Beşiktaş'ta atlet olan stajyerimiz Yağmur söyledi. 

Eğer siz de sportif faaliyetler için Android tabanlı bir akıllı saat arıyorsanız Oppo Watch sizin için doğru tercihlerden biri olabilir.

Öte yandan bu tarz videoların devamının gelmesini istiyorsanız YouTube kanalımıza abone olabilir ve bize destek çıkabilirsiniz. Takipçilerimizin desteği bizim için her daim önemli. 

Eğer video ile ya da Oppo Watch ile ilgili bir sorunuz varsa YouTube videomuzun altına ya da bu haberin altına yorum olarak sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz.

Yorumlar
misafir
üçyüz dolar emekli maaşı alan biri için yüz dolarlık saat pahalı...
Cevapla
Orhan
Teknolojiyi 7 yıl geriden takip ediyor OPPO'da sizde bu ürünler ve özellikler artık tarihe karıştı. Var olan şeyleri yeni çıkmış gibi göstermenizde sizin Teknoloji kalitenizi gösteriyor....
Cevapla
Ali
Aynen salak yurduna koymayın bizleri
Kedisiyok
"Aslında söz konusu akıllı saatler olduğunda bu tarz videolar daha gerçekci sonuçlar verebilir". Olayın doğrusunu Editörünüz yazmış. Ben olayın insani boyutuna bakıyorum. Genç atlet arkadaşımızı koşturdunuz tamam. Bu saati ona hediye etmek aklınıza gelmedi mi? Sizden ve Oppo yetkililerinden rica ediyorum.Bu saat bu genç arkadaşımıza her konuda çok yakışacaktır. Öncelikle de diğer sporcu arkadaşlarımıza özel indirim sağlanmalıdır. Lütfen olaylarda insani boyutu kaçırmayınız!
Cevapla
Ottoman
doğru yoldasınız inceleme yapmak bi kağıttan yazı okumakla olmaz bu video için tebrik ederim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.