Teknoloji TV

Ucuz bileklik arayanlar için Huawei Band 4 Pro incelemesi

Uygun fiyatlı bir akıllı bileklik bakıyorsanız bu ürün tam da size göre. İşte Huawei Band 4 Pro incelemesi.

Ucuz bileklik arayanlar için Huawei Band 4 Pro incelemesi

Son dönemde giyilebilir teknoloji ürünlerinin hayli popüler olduğu su götürmez bir gerçek. Özellikle gençler arasında akıllı saat ve akıllı bileklik kullanımının hayli yaygınlaştığını söyleyebiliriz.

Elbette akıllı bileklikler, akıllı saatlere oranla biraz daha fazla talep görüyor. Bu durumun temel nedeni ise fiyatlar.

Ucuz bileklik arayanlar için Huawei Band 4 Pro incelemesi

Özelliğine bakılmaksızın akıllı saat diye satılan bir ürün için en az 1000 TL civarında bir ödeme yapmanız gerekiyor. Söz konusu akıllı bileklik olduğunda ise fiyat seviyesi 300 TL ve hatta daha aşağısına da düşüyor.

Tabi ki günümüzde 50TL gibi komik rakamlara satılan bileklikler de mevcut. Fakat bunlar kaliteden hayli yoksun oldukları için bunları kapsam dışında tutuyoruz.

Bugün inceleyeceğimiz Huawei Band 4 Pro ise fiyatıyla öne çıkan bir ürün. Dilerseniz Huawei Band 4 Pro incelemesi için hazırladığımız videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Elbette şunu hatırlatmak gerekiyor. Bilekliğin çıkış fiyatı videoda da bahsettiğimiz seviyelerdeydi. Lakin şu aralar gelen indirimlerden ötürü fiyat sürekli düşüyor. En son Huawei kendi online mağazasında bu bileklik için 300 TL seviyelerinde bir fiyat talep ediyordu.

Dolayısıyla 300 TL seviyelerine alabileceğiniz bu derece kaliteli bir bileklik bulmak zor. Eğer siz de kaliteli ve ucuz bir akıllı bileklik arıyorsanız. Huawei Band 4 Pro sizin için iyi bir alternatif olabilir. Elbette yine de tercih sizin.

Yorumlar
Murat
Anlamadığım birşey var 500 liraya satılırken aldım şimdi 300 lirayamı düştü düştüyse mantıklı miband 5 alana kadar bu daha iyi en azından gps var telefona gerek kalmadan spor yapıyorsun
Cevapla
💎G@kko💎
Huvayi neyin peşinde fiyatlar ayfon ile yarışi
Cevapla
tanselgaraj
Honor Band 5ten geçtim Ondan da memnundum, bundan da memnunum İkisinin arasında benim gördüğüm tek fark dahili gps
Cevapla
Teknolojiokucu Hamko
Fevkalade bir akıllı bileklik...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.