Teknoloji TV

Uygun fiyatlı RGB oyuncu kulaklığı inceledik!

Karler KR GM 601 Gaming Headset'i genç editörümüz Mehmet Kaan Teknolojioku için inceledi.

Uygun fiyatlı RGB oyuncu kulaklığı inceledik!

Üzerinde RGB aydınlatma bulunan kulaklık, aynı zamanda mikrofon bağlantısına da sahip. RGB aydınlatma için USB bağlantısına ihtiyaç duyan kulaklığı oyun ve müzik dinlemek için kullanabiliyorsunuz.

Uygun fiyatlı RGB oyuncu kulaklığı inceledik!

Benzerlerine göre oldukça uygun fiyatlı bir ürün olan bu kulaklık özellikle oyunlarda ihtiyaç duyulan kaliteyi sunuyor. RGB modları özel bir ayarlamaya sahip olmayan kulaklığın fiyat performans ürünü olduğunu belirtelim. 

İnceleme yapıldığı tarihte satış fiyatı 114 TL olan kulaklığı buraya tıklayarak satın alabilirsiniz. İşte genç editörümüz Mehmet Kaan'ın yorumlarıyla Karler KR GM 601 Gaming Headset oyuncu kulaklığı:Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Thinker
Sesi stereo mu yoksa mono mu olarak veriyo
Cevapla
NEDİR NE DEĞİLDİR BİR O KADARDIR
rgb olunca ne oluyor rahatlıyor musunuz sdffshfjh
Cevapla
Murtaza
rgb olunca 30+1 sanal çevresel ses desteği oluyor
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.