Teknoloji TV

Uzmanlar dikkat dedi! Bu kripto para sizi zengin edebilir!

Kripto para piyasasında işler kızışıyor. Önümüzdeki süreçte Cardano yani ADA, Ethereum'a ciddi bir rakip olabilir.


Kripto paralara dair kaygılar artmaya devam ediyor. Kimileri bu piyasanın tamamen suni olduğunu düşünürken, kimileri ise kripto paraların geleceğin para birimi olduğuna inanıyor.

Son birkaç yıldaki grafiğe bakıldığında BTC ya da ETH’nin pek çok kişiyi zengin ettiğini söyleyebiliriz. Peki gelecekte BTC ya da ETH etkisi yaratacak yeni kripto paralardan bahsetmek mümkün mü? Hali hazırda binlerce farklı token bulunmakta. Fakat dünyaca ünlü borsalarda işlem gören tokenlerin sayısı üç haneli rakamlara bile ulaşamıyor.

Zaten yatırımcıların genel tercihi de ilk 100 içerisinde yer alan tokenlere yatırım yapmak yönünde. Peki bunlardan en mantıklısı hangisi? Çeşitli uzmanların analizlerini izleyerek sizler için yeni bir içerik hazırladık. Dilerseniz bu içeriğe aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu arada dip not olarak belirtelim. Bu içerikteki hiçbir bilgi ya da öneri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Uzmanlar dikkat dedi! Bu kripto para sizi zengin edebilir!

Elbette şunu da belirtmemiz gerekiyor. Kripto para piyasası dalgalı bir denize benziyor. Yani iniş ve çıkışlarla dolu. Örneğin videoyu çektiğimiz saatte 1.41 dolar olan ADA fiyatı şimdilerde 1.21 dolara düşmüş durumda. Belki siz bu içeriği bir gün sonra okuduğunuzda ADA fiyatı çok daha farklı yerlerde olacak. Kısacası bunu kestirmek son derece güç diyebiliriz. Elbette yine de karar sizin. Sonuçta yatırımların pek çoğu içerisinde risk barındırır.

Yorumlar
Gökhan
Geleceği en sağlam Dot
Cevapla
Ali
Ctxc zirveye aday
Cevapla
Xyzxyz
Neye dayanarak adayı eth olabilir diyorsunuz. Önce max arzına bakın, sonra eth ne için ada Ne için kullanılıyor ona bakın. Ada 2 dolar olursa sürpriz olur. 1.5 ten aldığınız adaları çıkartmaya çalışıyorsunuz gibi geldi bana
Cevapla
Eyuksel
Ethereum yerini alabilecek tek proje avalanche. Bu haber spekulasyon cunku hiç Bi ise yaramayan coin nedir deseniz bunun ada oldugu herkes bilir.
Cevapla
Realistic
Bırakın şu adayı üstünde geliştirilmiş hiçbir proje yok
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.