Vivo'dan yeni tablet ve akıllı saatler: Vivo Pad 3 ve Watch 4

Vivo'nun yeni cihazları 3C sertifikasyonunda görüldü, aralarında Vivo Pad 3 ve Watch 4 de var.

Vivo'dan yeni tablet ve akıllı saatler: Vivo Pad 3 ve Watch 4

Vivo, yeni tablet modelleriyle pazardaki varlığını genişletmeye devam ediyor. Çin'deki 3C sertifikasyon veri tabanında Vivo ve alt markası iQOO'ya ait üç yeni tablet modeli görüldü. Bu modellerin iPA2475, PA2455 ve iPA2453 olduğu belirlendi.

Özellikle iQOO markasına ait cihazlar için kullanılan "i" ön eki dikkat çekiyor. iPA2475 modeli, 66W hızlı şarj desteğiyle listelenmiş ve bu modelin iQOO Pad 2 Pro olarak piyasaya sürüleceği düşünülüyor. Söylentilere göre bu cihaz, Vivo Pad 3 Pro'nun yeniden markalanmış bir versiyonu olabilir. Diğer taraftan, 44W şarj desteği bulunan iPA2453 modelinin iQOO Pad 2 olduğu tahmin ediliyor. Aynı şarj desteğine sahip PA2455 modeli ise Vivo Pad 3 olarak adlandırılacak.

Vivo'dan yeni tablet ve akıllı saatler: Vivo Pad 3 ve Watch 4 - Resim : 1

Vivo'dan yeni tablet ve akıllı saatler: Vivo Pad 3 ve Watch 4

Vivo Pad 3'ün, sektörde bir ilk olacak Snapdragon 8s Gen 3 yongasetini barındıracağı konuşuluyor. iQOO Pad 2'nin de Vivo Pad 3'ün yeniden markalanmış bir versiyonu olması bekleniyor.

Tabletlerin yanı sıra, Vivo'nun akıllı saat segmentinde de yeni bir gelişme var. 3C listelerinde iW2356 model numarasına sahip ve 5W şarj desteği ile belirtilen bir akıllı saat bulunuyor. Bu cihazın yakında piyasaya sürülecek Vivo Watch 4 olduğu söyleniyor.

3C sertifikasyonları cihazlar hakkında çok fazla detay sunmasa da Vivo ve iQOO'nun yakın zamanda piyasaya sürmeye hazırlandığı bu yeni cihazlar, teknoloji dünyasında heyecan yaratmaya devam ediyor. Cihazlar hakkında yeni bilgiler geldikçe bu gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.