Xiaomi denildiğinde akla ilk bu modeller geliyor!

Xiaomi'nin ülkemizde satışa sunduğu en güçlü modellerini mercek altına alıyoruz. İşte Xiaomi imzası taşıyan en güçlü modeller.

Xiaomi denildiğinde akla ilk bu modeller geliyor!

Xiaomi denildiğinde aklınıza ilk olarak gelen modeller hangileri? En güçlüleri mi yoksa en ucuzları mı?

Uzun bir süredir ülkemizde kurumsal olarak hizmet veren Xiaomi nihayet üretim bandını da Türkiye'ye taşıdı. Çinli üretici artık bazı modellerini Türkiye'de kurduğu fabrikasında üretecek.

Böylece ülkemizdeki bazı Xiaomi modellerinin fiyatı da önemli derecede ucuzlamış olacak. Hali hazırda Xiaomi'nin Türkiye'de satışa sunduğu pek çok model bulunuyor. Bu yelpazenin içerisine Redmi ve Poco modellerini de dahil edersek, Çinli üreticinin hayli kalabalık bir aileye sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Peki bu onca model arasında en güçlü olanları hangileri? Bu videomuzda ülkemizde satılan en güçlü Xiaomi modellerini mercek altına aldık. İşte o modeller!

Xiaomi önümüzdeki dönemde ülkemizdeki model yelpazesini daha da genişletecektir. Ayrıca 2021'in ikinci yarısında ilk katlanabilir ekranlı Xiaomi modellerinin de satışa sunulması söz konusu.

Elbette yine de bekleyip göreceğiz. Şimdilik bu telefonun Türkiye'ye gelip gelmeyeceği bile netlik kazanmış değil.

Peki sizce ülkemizde satılan en iyi Xiaomi modelleri hangileri? Dilerseniz görüşlerinizi bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınız bizim için önemli. Her türlü yorumu titizlikle okuyor ve değerlendiriyoruz.

Destek olmak için YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz. Kanalımıza hızlı bir şekilde abone olmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

TeknolojiOku Kanalına Abone Ol