Xiaomi'nin yıldızları gökyüzünden yere indi! Xiaomi 11T ve 11T Pro!

Xiaomi'nin son dönemdeki iki popüler modeli 11T ve 11T Pro'yu mercek altına alıyoruz. İşte bu iki model ile ilgili tüm detaylar.

Xiaomi'nin yıldızları gökyüzünden yere indi! Xiaomi 11T ve 11T Pro!

Ülkemizde fiyat performans denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi de şüphesiz Xiaomi diyebiliriz. Genel olarak üstün yeteneklere sahip modellerini piyasa ortalamasının altına satışa sunan Çinli üretici, iki yeni model ile karşımıza çıktı. Xiaomi 11T ve 11T Pro.

Xiaomi 11T, Xiaomi'nin beğenilen kamera teknolojilerini bir üst seviyeye taşıyor. 108MP geniş açı, 2x telemakro ve 120° ultra geniş açılı kamera ile donatılmış olan Xiaomi 11T, hem hızlı videoları hem de sinematik filmleri kolay bir şekilde çekmenizi sağlar.

Xiaomi'nin yıldızları gökyüzünden yere indi! Xiaomi 11T ve 11T Pro!

Xiaomi 11T, TrueColor ile donatılmış 6.67” 120Hz AMOLED düz bir ekranla geliyor. 1000 nit maksimum parlaklığı, içeriğinizin her zaman net bir şekilde görüntüleneceği anlamını taşıyor. Yani bu model ekran tarafında beklentileri net bir şekilde karşılıyor.

Tüm film ve medya ihtiyaçlarınızı destekleyen birinci sınıf bir cihaz olan Xiaomi 11T, en güçlü Mediatek Dimensity 1200-Ultra 6nm işlemci ile donatılmıştır, 5G özelliği ve güç açısından verimli 3.0GHz CPU kombinasyonuna sahiptir.

Bu açıdan bakıldığında telefonun üst segmente hitap eden bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz.

Genel anlamda 11T'ye benzeyen Pro model ise yonga seti ve hızlı şarj tarafında başka bir dünyadan gibi.

Üst seviye Snapdragon 888 yonga setiyle donatılmış olan Xiaomi 11T Pro, rakipsiz bir hızlı şarj teknolojisine sahip.

120W hızlı şarj desteği sayesinde Xiaomi 11T Pro'yu saniyeler içerisinde şarj edebiliyorsunuz.

Bu iki model hakkındaki tüm detayları inceleme videomuzda bulabilirsiniz. Eğer bu iki cihaz ile ilgili kafanıza takılan herhangi bir soru işareti olursa bu sorularınızı yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.