Yazılım

Acer'dan ücretsiz 'Windows 8 Yükseltme' fırsatı!

Siz de bilgisayarınızı ücretsiz bir şekilde Windows 8'e yükseltebilirsiniz!

Acer'dan ücretsiz 'Windows 8 Yükseltme' fırsatı!

Dünyanın sayılı bilgisayar üreticilerinden Acer geçtiğimiz günlerde imza attığı bir kampanya ile kullanıcılarının yüzünü epey güldüreceğe benziyor. Son model Acer ürünlerinin en güncel işletim sistemini hak ettiğini düşünüyor ve büyük bir fırsat ile kullanıcılarına ücretsiz Windows 8 yükseltme fırsatı sunuyor.

Uygun olan tüm Acer UltrabookTM, Dizüstü ve Masaüstü bilgisayarlarımız için resmi Microsoft Yükseltme Programı ile Windows® 7’den Windows 8 Pro’ya yapılan yükseltmelerde ücret geri ödeme seçeneği sunuyor.

1349182077_aspire-s7-13575px.jpg

Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayar Yükseltme Bilgileri

Yükseltme için geri ödeme promosyonu 1 Ekim 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında satın alınan ve promosyon için uygun olan tüm Acer Dizüstü ve Masaüstü bilgisayarlar için geçerlidir. Promosyon, ilk satın alındığında Windows® 7 Home Basic veya Windows® 7 Home Premium kurulu bulunan ve promosyon için uygun olan tüm Aspire Dizüstü, Aspire Masaüstü, TravelMate Dizüstü ve Veriton Masaüstü bilgisayarlara uygulanır. Promosyon için uygun olan modellerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ultrabook™ Yükseltme Bilgileri

Yükseltme için geri ödeme promosyonu 2 Haziran 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında satın alınan Acer Ultrabook™ bilgisayarlar için geçerlidir. İşte uygun olan tüm modeller.

Daha fazlası için Acer'ın resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.