Yazılım

Android 9.0'un duyurulacağı tarih açıklandı!

Google, Android 9.0'u duyuracağı Google I/O 2018 etkinliğinin tarihini açıkladı.


Google, her yılın Mart ayında geliştiriciler için Google I/O etkinliğini düzenliyor. Google I/O etkinliklerinde firma, gelecek dönemde satışa sunacağı veya yayınlayacağı yeni yazılım ve ürünlerini tanıtıyor. Bugün ise Android 9.0'un tanıtılacağı Google I/O 2018 için tarih verildi.

Açıklamalara göre; Google I/O 2018 etkinliği 8 Mart tarihinde başlayacak. 10 Mart'a kadar sürecek olan etkinlik Mountain View’deki Shoreline Amfitiyatrosu’nda gerçekleştirilecek.

Google I/O 2018 etkinliğinde Android 9.0'un yanında yeni Pixel telefonlarının da tanıtılması bekleniyor. Pixel 2 XL'de yaşadığı sorunlardan dolayı başı ağrıyan Google, eleştirileri geride bırakmak için bu yıl karşımıza bomba gibi bir telefon ile çıkabilir.

Android 9.0 sürümünün Pineapple ismini taşıması bekleniyor. Ancak Google, Android 9.0 P için geçtiğimiz yıl yaptığı gibi sürümün adını kullanıcıların oyları ile belirleyebilir.

Yorumlar
Misafir
5500 verdigimiz tellerin şarjı 1 gün dayanmiyo doymadık dolandırılmaya nedir bu çilginlik bu paralarla dünyada açlik bitirilir insanlar yemeyip içmeyip telefona para biriktiriyolar ne o sendeki 8 bendeki 9 sonraki 10 vay dünyanın haline...
Cevapla
Angry boy (xperia x)
Daha 8.0 gelmedi ne 9.0 ı
Cevapla
Galaxy Note 8 Kullanıcısı
Daha 8.0'ı bile alamadık. Neyin 9.0'u...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.