Yazılım

Android için en iyi para kazanma uygulamaları (2017)

Android akıllı telefonlar için en iyi para kazanma uygulamalarını sizin için listeledik!

Android için en iyi para kazanma uygulamaları (2017)

Para kazanmanın farklı yollarından bahsederken akıllı telefonlar genellikle listede değildir. Akıllı telefonların satın alınması için maliyeti vardır, ardından aramalar, mesajlar ve internet için ödemeler yapmanız gerekir. 

Peki akıllı telefonunuzdan gerçekten kazanç elde edebileceğiniz bölüm nerede? Aslında birkaç Android uygulamasıyla, cep telefonunuzdan kazanabilirsiniz.  "Android için en iyi para kazanma uygulamaları " listesini sizler için hazırladık.

En İyi Para Kazandıran Uygulamalar 2017

Ancak, en iyi para kazanma uygulamaları hakkında konuşmadan önce , bu uygulamaların haftalarca birkaç gün içinde milyonlarca para kazandırmayacağını açıkça söylemeliyiz. Belki de cep faturalarını ve veri masraflarınızı karşılayacak kadar para kazanacaksınız.

Şimdi listeyi inceleyelim ve Android'de en iyi para kazanma uygulamaları hangilerinin olduğunu öğrenelim.

1. Buzzinga

Buzzinga uygulaması, uygulamaları indirmek ve incelemek için size ödül verir. Bu gibi görevler için puan alırsınız. Bu nedenle, uygulamaları ne kadar çok indirir ve incelersen alacağınız puan artar. Bu noktalar akıllı telefonlar, Ultra HD TV'ler, diğer gadget'lar ve hediye kartları için kullanılabilir.

1505808291_buzzinga.png

2. Earn Money (Para Kazanın)

Adından da anlaşılacağı üzere, bu para kazanma uygulaması, farklı şekillerde nakit para kazanmanıza yardımcı olur. Gördüğünüz uygulamaları yükleyerek para kazanabilirsiniz. Ödemelerinizi biriktirdikten sonra, PayPal hesabınıza çekebilirsiniz. Bununla birlikte, bazı yerlerde tekliflerin sayısı sınırlı olabilir.

1505808253_earn-money.jpg

3. MintCoins

Para Kazan uygulamasına benzeyen MintCoins, sanal paraları kazanarak para kazanmanızı sağlar. Faaliyetler, videoları izlemek, ücretsiz uygulamaları indirmek, anketleri tamamlamak, arkadaşları yönlendirmek ve web sitelerine kaydolmaktır. Minimum çekilme limiti 1 ABD dolarıdır ve Para Kazanın aksine, tekliflerin sayısı daha yüksektir.

1505808339_mint-coints.jpg

4. Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards, anketleri tamamlamak için size Google Play kredisi sunar. Bildirimi aldığınızda anketleri tamamlamanız yeterlidir; temel olarak cevaplamanız gereken basit bir soru dizisidir.  Google Play Store kredisi ile aldığınız para ile müzik, uygulama ve daha fazla şey satın alabilirsiniz.

1505808390_google-play-credit.png

5. Rewardable

Android akıllı telefonda para kazanmak için yapılan bu uygulama ABD kullanıcıları için daha yararlı ancak yine de diğer bölgelerde de bulunuyor. Sanal görevler herkes tarafından kolayca tamamlanabilir. Kazançlar yüksektir ve PayPal'a aktarılabilir.

1505808437_rewardable.png

6. iPoll

iPoll, Google Opinion Rewards gibi çalışır ve anketleri tamamlamak için para ödüyor. Bazı görevler konuma dayalı, diğerleri ise herhangi bir yerde tamamlanabilir. Soru-bazlı bir anket alabilirsiniz ya da görüntü, ses veya video yüklemeniz istenebilir. Kazançlarınızı PayPal'a, iTunes'a veya Amazon'a çekebilirsiniz.

1505808463_ipoll.jpg

7. AppCasher

Bu, akıllı telefonlar için uygulamaların test edilmesini sağlayan en iyi para kazanma uygulamalarından biridir. Tek yapmanız gereken, uygulamaları yüklemek ve başlatmaktır ve aynı kredileri alırsınız. Bu krediler hediye kartı olarak kullanılabilir veya PayPal'a aktarılabilir.

1505808592_appcasher.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.