Yazılım

Bu akıllı tasma ile evcil hayvanınızı her an takip edebilirsiniz!

Şimdilik yalnızca i-phone uygulaması bulunan tasma yardımıyla evcil hayvanınızın aktivitelerini kontrol edebiliyorsunuz

Bu akıllı tasma ile evcil hayvanınızı her an takip edebilirsiniz!

Kaliforniya’da geliştirilen yeni tasma ile evcil hayvanınızın sizden uzaktayken ne kadar oyun oynadığı, nasıl uyuduğu ve ne yediği gibi bilgiler anında cep telefonunuza gelecek.

Şimdilik yalnızca iPhone uygulaması bulunan tasma yardımıyla evcil hayvanınızın aktivitelerini kontrol edebiliyorsunuz. Elektronik tasmanın mucidi Steven Eidelman çalışmaları ile ilgili şu yorumda bulunmuş:

1392125010_img20140211140421.jpg

“Bence bu aplikasyon sadece küçük bir hayvan sever grubun ilgisini çekmeyecek. Hayvanlarını aileden biri olarak gören, onlara çocukları gibi davranan herkes köpeklerinin profillerini başkalarıyla paylaşmaktan ve onları gözlemlemekten zevk alacaklar. Hatta hayvanlarını bir süreliğine başka yere bırakanların bu sistemle içleri de rahat edecek.’‘

Uygulama ve elektronik tasmanın fiyatı 100 Euro olarak belirlenen sistemin Android versiyonu ise bahar aylarında piyasaya sürülecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.