Yazılım

Bu uygulama size unutturmayacak!

Clipix ile internette ne gördüyseniz unutmayacaksınız.

Bu uygulama size unutturmayacak!

2012 yılının Ocak ayında kurulan ve Pinterest benzeri New Jersey merkezli girişim Clipix,  internette gördüğünüz tüm içerikleri bir yerde kaydedip, organize etmenize olanak tanıyor.

Bu uygulama ile gezdiğiniz web sitelerindeki yazıları, e-ticaret sitelerindeki ürünleri panolara kaydedip, daha sonra göz atmak üzere organize edebileceksiniz. Ayrıca kendinize göre panolar düzenleyip, 'Clip'lediğiniz' ürünleri buradan paylaşabileceksiniz. Düzenlediğiniz panoları herkese açık ya da gizli olarak ayarlama imkanınızda bulunuyor.

1359215217_clipix1-640x396.png

Bu girişimin web sürümü ile beraber iPhone ve Android versiyonları da mevcut. Clipix uygulaması ile sonra okumak istediğiniz bir yazıyı ya da arkadaşınıza almayı planladığınız hediyeleri hatırlamak üzere kayıt edebilirsiniz.

Bunu webde uygulamak için tarayıcınıza Clipix'i Sık Kullanılanlar çubuğuna eklemeniz yeterli olacak. Ayrıca iOS ve Android versiyonu uygulamaları üzerinden de bu panolarınıza mobil olarak göz atmanız mümkün.

Clipix uygulaması Türkçe olarakta hizmet veriyor. Aşağıda bu uygulamanın Türkçe anlatılmış videosunu izleyebilirsiniz.

.

Yorumlar
içerik
delicios gibi bir.sey vardı onun gibi hasına galiba
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.