Yazılım

Bu yeni uygulama, Galaxy S5 ile birlikte gelecek

Samsung, "Life Times" adlı yeni bir uygulama üzerinde çalışıyor.

Bu yeni uygulama, Galaxy S5 ile birlikte gelecek

SamMobile’a göre Samsung, yeni Life Times adlı yeni uygulaması üzerinde çalışıyor. Site iddiasını kanıtlamak için yeni uygulamanın ekran görüntülerini yayınladı.

SamMobile sitesi, Life Times adlı uygulamanın Galaxy S5 ile birlikte geleceğini söylüyor. Peki bu uygulama ne işe yarıyor? Life Times uygulaması sayesinde akıllı telefonunuzda günlük yaptığınız işlemleriniz derleniyor.

Mobil kullanıcılar, günlük hayatlarında Facebook, Instagram ve LinkedIn gibi sosyal sayfaları sıkça ziyaret ediyorlar ve aynı zamanda arama günlükleri, e-postalar ve mesajlar gibi uygulamaları çokça kullanıyorlar. Life Times, kullanıcılara gün içinde oldukça bilgilendirici bir anlık kroki sağlayacak.

1391087100_samsung-logo.jpg

Yeni uygulama muhtemelen Samsung’un önümüzdeki ay tanıtılması beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S5’in yanında sahne alacak. Life Times, LG’nin Life Square uygulamasının tam bir kopyası gibi görünüyor. Life Square uygulaması da Life Times gibi günlük tutuyor. Bakalım yeni uygulama mobil kullanıcılar tarafından beğenilecek mi?

Sonraki sayfalarda Life Times uygulamasının ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

1391087290_samsungs-new-life-times-app.jpg1391087303_samsungs-new-life-times-app-1.jpg

1391087316_samsungs-new-life-times-app-2.jpg1391087327_samsungs-new-life-times-app-3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.