Yazılım

DaftCloud ile ücretsiz müzik dinleyin

Soundcloud, ücretsiz müzik hizmeti sunmasına karşılık uygulama konusunda maalesef sınırlı bir deneyim sunuyor. DaftCloud ile Soundcloud deneyimini üst seviyeye çıkarın.

DaftCloud ile ücretsiz müzik dinleyin

Müzik olayı günümüzde artık bildiğiniz gibi çevrimiçi platformlara dönmüş durumda. Apple Music, Spotify, Deezer ve Tidal derken artık fiziki ve dijital olarak müzik arşivleyen kalmadı. Bu alternatiflerin yanı sıra Soundcloud da uzun zamandır çevrimiçi olarak hizmet veriyor. Ancak Soundcloud'ın uygulaması maalesef ki Mac'te bulunmuyor.

Windows Store, iOS ve Android'de uygulaması olan Soundcloud, DaftCloud sayesinde Mac'e de geliyor. Bünyesinde barındırdığı müzik arama, beğenme ve liste oluşturma gibi özellikler ile dikkat çeken DaftCloud, macOS'te Soundcloud deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

API sıkıntısı da çekmeyen DaftCloud, bu sayede dilediğiniz müziği Soundcloud üzerinden sınırsız bir şekilde oynatma imkanı sunuyor. Mac App Store'da ücretsiz olarak yer alan DaftCloud'ı tüm özellikleri ile kullanabilmek için uygulama içi satın alma seçeneğiyle tek sefer ödeme yapmanız gerekiyor.

Eğer Mac'te ücretsiz müzik dinlemek istiyorsanız DaftCloud uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

DaftCloud

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.