Yazılım

Dünya devinden yepyeni bir hizmet daha! 'Google Views'

Bunu da mı Google yapmış diyeceksiniz!


Global dünyada yer alan bir çok teknoloji firması, attığı adımlarla dünyaya yön vermeye devam ediyor. Bu adımları atan en önemli firmalardan birisi de şüphesiz Google'dır. Geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan yeni bir proje pes, bunu da mı Google yaptı dedirtti.

1375344461_google-views.jpg

Yepyeni hizmeti Views, geçtiğimiz saatlerde ortaya çıktı. Panaromik fotoğraflarımızı yükleyerek rahatlıkla paylaşabileceğimiz platform oldukça kullanışlı ve eğlenceli bir keyif sunuyor. Dün öğlen saatlerinde blog üzerinden duyurulan ilginç haber kullanıcıları biraz şaşırtsa da oldukça sevindirdi.

Google+ hesabı kullanılarak yapılan, Android cihazlar üzerinden de paylaşıma açık olan Views platformu panaromik fotoğraflarınızı online olarak sevdiklerinizle paylaşmanıza olanak sağlıyor. 360 dereceyle çekilen bu fotoğraflar görüntüleme açısından oldukça sıkıntılı bir boyut taşıyordu. 

1375344461_google-views.jpg

Views hizmeti, geldiğimiz tekno dünyada daha önceden yapılmış olması gereken bir hizmetti fakat, Google geç kalınmışlığı ortadan kaldırdı. Daha önceleri offline olarak karşımıza çıkan bu tür paylaşımları bundan sonra yerini Views'e bırakacak gibi duruyor.

Siz de hemen Google Views'e giderek eğlenceli panaromik fotoğraflar arasında gezebilir, kendi fotoğraflarınızı sevdiklerinizle ve takipçilerinizle sosyal medyalar aracılığıyla rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Google Views'e gitmek için tıklayın. 

Yorumlar
Misafir
Bunudamı google yaptı :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.