Bazılarımız işimiz gereği, bazılarımız ise hobi olarak ya da eğlence amaçlı video düzenleme programlarını kullanıyoruz. Bu anlamda bize yardımcı olabilecek pek çok program mevcut. Ancak bazı programlar karmakarışık olduğundan kullanışsız, bazıları ise sıradan kullanıcılar için fazlaca kapsamlı olduğundan oldukça sıkıcı olabiliyor.


Yine de bu durumu göz önünde bulundurarak, genel kullanıcı kitlesine hitap etme konusunda başarılı olarak adlandırabileceğimiz video düzenleme programlarının sayısı az değil. Biz de bu anlamda kullanmak isteyebileceğiniz birbirinden kullanışlı vide düzenleme programlarını sizler için bir araya getirdik.


Dilerseniz bu programları inceledikten sonra kendinize en uygun olduğunu düşündüğünüz programı seçebilir ve keyifle birbirinden harika içerikler hazırlayabilirsiniz. Bu programlar içerisinde kolaylıkla videolarınızı kesebilir, harika geçişler düzenleyebilir, müzik vb gibi çeşitli eklemeler gerçkelşetirebilirsiniz. Elbette yapacağınız işlemler bunlarla sınırlı değil, birbirinden harika özelliklerin bulunduğu bu programlar ile pek çok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece programı indirdikten sonra kullanmaya başlamak, gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. Biraz pratik yaptıktan sonra zorluk çekmeden harika içerikler oluşturabilirsiniz.


İşte birbirinden harika 10 video birleştirme programı;

DaVinci Resolve

Adobe Premiere Pro

Avidemux

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.