Yazılım

Facebook, kullanıcılara yeni bir zaman tüneli hazırlıyor

Zaman tüneli daha basit bir hal alacak.

Facebook, kullanıcılara yeni bir zaman tüneli hazırlıyor

Kısa süre içerisinde büyük bir gelişme gösteren sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta değişimler devam ediyor. Mobil uygulamalarını sürekli güncelleyerek kullanıcı deneyimini en üst sevide tutmak isteyen şirket yeni bir proje hazırlığında.

Hatırlanacağı üzere kullanıcının kişisel sayfasında yapılan en önemli gelişme zaman tüneli olmuştu. Başlarda zorunlu tutulmayan bu uygulama bir süre sonra zorunlu hale getirildi. Birçok kişi zaman tünelinden kurtulmak isterken bu yönde çeşitli uygulamalarda geliştirilmişti. Sonuç olarak kullanıcıların büyük bölümü uygulamaya alıştı ve halihazırda herkes paylaşımlarını zaman tünelinde görebilmekte.
1356285936_facebook-timeline.jpg

Son gelen bilgilere göre Facebook, zaman tünelinde bir dizi yenilikler daha sunacak. Mümkün olduğu kadar kullanımın kolaylaşacağı gelişmelerle tek sayfa üzerinden daha fazla bilgi sunulacak. Sekmeli yapı sayesinde bölümler arası geçiş kolaylıkla sağlanırken, profil sayfasında arkadaşlarımız hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız.

Zaman tünelinde yapılacak değişiklikler şu an hangi aşamada bilinmiyor fakat daha rahat kullanımın sağlanacağı kesin görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.