Yazılım

Garanti Bankasından iBeacon teknolojisine tam destek

iGaranti müşterilerine, “iBeacon” teknolojisiyle mağazalarda anında indirim kuponu!

Garanti Bankasından iBeacon teknolojisine tam destek

Garanti Bankası’nın Android ve iOS platformlarda sunduğu iGaranti’yi kullanan müşteriler, iBeacon teknolojisi sayesinde, anlaşmalı mağazalara girdikleri anda, indirim kuponlarını cebinde bulacak. Böylece tüketiciler, doğru yer ve zamanda, doğru indirim bilgisine ulaşarak fırsatlardan faydalanabilecek. Kampanya kapsamında ilk olarak, İstanbul’da Altunizade, Bayrampaşa, Ankara’da Ankamall ve Anatolium Gold mağazalarında 1.000 TL ve üzerinde TV alanlara, 100 TL’lik indirim yapılacak. Mağazalara yerleştirilen Blesh Beacon’lar sayesinde, iGaranti kullanıcıları, mağazaya adım attıkları anda bilgilendirme mesajını alacak ve indirim kuponu telefonuna otomatik olarak yüklenecek. Müşteriler, kasada indirim kodunu söyleyerek, kampanyadan yararlanacak. Önümüzdeki dönemde farklı markalarla yapılacak işbirlikleriyle, farklı kampanya ve fırsatların sunulması planlanıyor. 

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer,

1415795866_bulteneklenti-635513874155468750.jpg

“iGaranti uygulamasını; geleneksel bankacılık anlayışından farklı olarak, kullanıcısına içinde bulunduğu mekân ve ihtiyaçlarıyla ilgili finansal yönlendirmeler yapan, yine içinde bulunduğu mekân ve zamana uygun teklifler sunan bir servis anlayışıyla müşterilerimize sunduk. Bu anlayışla gerek lokasyon bazlı tekliflerin görüntülenmesi, gerekse Foursquare entegrasyonu ile uygulama açılmadan çevredeki kampanyalardan kullanıcımızın haberdar edilmesi gibi özelliklere, ilk günden beri yer verdik. Bugün bu yaklaşımı bir adım daha öteye götürüyor, Beacon teknolojisini kullanarak, müşterilerimizin bulunduğu lokasyona özel teklif ve kampanyalardan haberdar olmasını ve anında yararlanmasını sağlıyoruz. iGaranti için benimsediğimiz bağlamsal bankacılık anlayışını, Beacon teknolojisini ve amacımıza hizmet eden yeni teknolojileri kullanarak, daha ileri seviyelere taşımaya devam edeceğiz.” dedi.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.