Yazılım

Google Chrome 15 Yayınlandı

Google' ın web tarayıcısı Chrome' un yeni sürümü resmi olarak yayınlandı. İşte yenilikler!


Arama devi Google' ın popüler web tarayıcısı Chrome' un yeni sürümü Chrome 15 resmi olarak indirilmeye sunuldu. Daha önce duyurulan yeni sekme sayfasıda Chrome 15 ile birlikte geliyor.

Yeniden düzenlenen "Yeni sekme" sayfasında, en çok ziyaret edilen sayfalar ve yüklü web uygulamaları ayrı sayfalarda gösteriliyor. Alt kısımda yeralan gezinti çubuğu yada oklar yardımı ile bu iki sayfa arasında geçiş yapılabiliyor.

1319664630_googlechrome15sekme.jpg

Chrome 15 ile birlikte, Chrome' un web mağazasında da büyük ölçüde değişiklik yapılmış. Tasarım olarak daha basit hale getirilen uygulama mağazasının ana içerik bölümünde, yükleyebileceğiniz eklentileri, tema ve uygulamaları gösteriyor. Sol tarafa yapılan bölümde ise uygulamaları filtrelemeniz için seçenekler bulunuyor.

1319664806_chromewebstore.jpg

Zaten Chrome kullanıcısıysanız otomatik olarak güncellenecektir. Daha hızlı bir web tarayısına ihtiyacınız var ise buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.