Yazılım

Google Docs' a rakip olacak olan Office 365 yayınlandı!

Microsoft, bulut tabanlı Office 365 bir yıl beta olarak yayın yaptıktan sonra artık kararlı sürüm olarak hizmet vermeye başladı.


Microsoft, merakla beklenen bulut tabanlı Office 365 projesini yayınladı. Bir yıl beta olarak yayın yapan proje artık kararlı sürüm olarak hizmet vermeye başladı.

Office 365; Office, SharePoint, Exchange ve Lync verilerini farklı cihazlar arasında eşitlemeyi sağlıyor. Microsoft' un yaptığı açıklamada; şirketler hem sonuçlardan hemde IT masraflarının %50' ye kadar düşmesinden oldukça memnun olduklarını belirtti.

Aynı anda dosya ve belgelerde çalışma imkanı sunan proje, dünyanın her yerindeki kullanıcılarla toplantı yapmanızıda sağlıyor. Üstelik tüm bunları aynı sayfada gerçekleştirmek mümkün.

Microsoft, Google ile rekabeti alevlendirmek için ücretlendirmeyi biraz daha makul bir seviyeye çekmiş. 2 ile 27 dolar arasında aylık olarak ücretlendiriliyor. Google Docs ise yıllık 50 dolar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.