Yazılım

Google Earth Pro artık ücretsiz

Google, popüler uygulaması Google Earth'un ücretli olan bazı özelliklerin artık ücretsiz olduğunu duyurdu.

Google Earth Pro artık ücretsiz

Google, bilgisayar kullanıcılarının dünya üzerinde yer aramaların, keşfetmelerini ve araştırma yapmalarını sağlayan; bunun yanı sıra coğrafi içeriği sayesinde dünyanın daha gerçekçi görüntüsünü izleme olanağı sunan, kullanıcılara Ay'da Mars'ta ya da okyanusların derinliklerinde heyecan dolu anlar yaşatan üç boyutlu dünya haritası yazılımı Google Earth Pro'yu artık tamamen ücretsiz hale getirdi.

Daha önce Pro sürümüne dahil edilen gelişmiş ölçümler, yüksek çözünürlükte yazdırma, özel pro veri katmanları 1920x1080 çözünürlüğe kadar Windows Media ve Quicktime HD film oluşturma gibi özelliklere kullanıcılar artık ücretsiz erişim sağlayabilecek.

Google Earth Pro'yu buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Pro özelliklerden yararlanmak içinse buradaki formu doldurup Google'a göndermeniz gerekecek. Google mail hesabınıza ücretsiz lisans kodu gönderecek. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.