Yazılım

Google'ın muhteşem İstanbul ofisi!

Yazılım devinin İstanbul Levent'teki muhteşem ofisinden görüntüler!

Google'ın muhteşem İstanbul ofisi!

Teknoloji deyince akla gelen ilk firmalar arasında yer alan, dünyanın en büyük arama motoru payını elinde bulunduran Google, geçtiğimiz günlerde İstanbul Levent'teki ofisine taşındı. Türkiye'de kurulan ilk Google ofisi olan binada yok yok denilebilir.

Çalışanların rahatlığı için dört bir yerden alınan konseptlerin birleştirilmesiyle muhteşem bir bina ortaya çıkartan Google yetkilileri, İstanbul Levent'teki ofisi ile birlikte güzel işler çıkarmayı planlıyor.

https://www.teknolojioku.com/application/static/data/news/665x300/1337670007_google.jpg
Hatırlayacak olursanız, Google'ın, Youtube'un ve daha bir çok büyük şirketin Amerika'da Silikon Vadisi'ndeki ofislerinin haberini yapıp, sizlere ofisten görüntüler sunmuştuk. Milyonlarca çalışanın beğeniyle hayalini kurduğu iş ortamını, Google geçtiğimiz günlerde Levent'te oluşturarak çalışmaya başlamış durumda. Şirkette salıncaktan tutunda bisiklete kadar şirket çalışanlarının her türlü rahatlığı düşünülmüş durumda.

1339762747_6.jpg
Google'ın İstanbul Levent'teki ofisini görmek için tıklayın!


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.