Yazılım

Huawei G300'e ICS güncelleştirmesi!

Vodafone Huawei G300'ü ICS'e hazılıyor!


Vodafone Huawei G300 için Android 4.0 güncelleştirmesi kapılarını açıyor. Huawei'nin en iyi telefonlarından biri olan Ascend G300 için Android 4.0 testlerine başladığını Vodafone resmi blogundan duyurdu. Yazılımı yenilemekle birlikte kendi operatör sisteminden de bazı katkıları olacağını belirtiyor.

Firmanın blogunda kullanıcılarımız için en iyi özelliklerde güncelleştirmenin entegre edilebilmesi için çalışıyoruz ifadeleri yer alıyor. Chris May kullanıcılar için eklediğimiz servisin de çok faydalı olacağını düşündüklerini belirtiyor.

1342698040_vodafone-huawei-testing.jpg

Sesli mesaj ve ağ sisteminde bazı eklemeler yaptıklarını ve yakında testlerden de geçtikten sonra hazır olacağını belirtiyorlar. Güvenlik açıkları kapatılmaya ve oluşan hatalar düzeltilmeye çalışılıyor fakat bu aşamanın biraz zaman alacağını söyleyebiliriz. Huawei'nin ilk Ice Cream Sandwich denemesi olacağı için kullanıcılar ve firma oldukça önem veriyor ve merakla bekliyor.

Neden uzun sürecek?

May'in yaptığı açıklamalara göre G300 iki aşamalı bir testten geçecek. ilk testten geçtikten sonra üretici firmayı her aşama rapor edilecek. Bu test aşamalarının kullanıcıların uzun süre kullanabilmesi için gerekli olduğu belirtiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.