Whatsapp Sözleşmesi gündemi ile popülerliğini arttıran Rus geliştiricilerin piyasaya sunduğu mesajlaşma uygulaması Telegram içerisinde pek çok fonksiyona ev sahipliği yapıyor. Kanal, grup, mesajlaşma ve görüntülü iletişimin sağlanabildiği yazılım sahip olduğu BOT sistemiyle sizlere sınırsız kullanım imkanı sunuyor. 


Geliştiricilerin popüler yazılım dillerini kullanarak Telegram'a entegre ettiği botlar hayal ettiğinizden fazlasını yapabilir. Bu yazımızda hayatınızı kolaylaştıracak 7 Telegram Botunu sizlerle paylaşıyoruz.

1-) Skeddy


Haftalık veya günlük planlarınız için anımsatıcı uygulamalarına veya alarm programlarına gerek yok. Skeddy size belirttiğiniz tarih ve zamana uygun mesajı anında yolluyor. Programlamanızı, ocaktaki yemeğinizi veya sınav saatinizi bu şekilde hatırlayabilirsiniz.


Skeddy'e ulaşmak için buraya tıklayın.

2-) VoteBot


Arkadaş grubunuzda ihtilaf çıkan meselelerde görüşlerin anketini yapmak istediğinizde çeşitli website linklerini paylaşmanıza gerek yok. İki veya daha fazla cevap seçeneği ile oluşturacağınız anketlerde takımınız için en demokratik seçeneği hayata geçirebilirsiniz.


VoteBot'a ulaşmak için buraya tıklayın.

3-) Yandex. Translate


Farklı dildeki metinleri veya kelimeleri çevirirken harici bir uygulamaya ihtiyaç duymak yerine, mesajlaştığınız uygulamadan bunu hızlı bir şekilde gerçekleştirmek büyük bir zaman tasarrufu. Yandex Translate botu, bir çeviri uygulamasının kapladığı alanı telefonunuzdan kaldırmanıza imkan tanıyor.


Yandex. Translate botuna ulaşmak için buraya tıklayın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.