Yazılım

İlk Türk mobil tarayıcı Tably güncellendi

İlk sürümüyle birlikte Google Play üzerinde aldığı olumlu yorumlar ve yüksek puanlarla kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran mobil tarayıcı, kısa sürede yüksek indirme rakamlarına ulaşmayı başardı.

İlk Türk mobil tarayıcı Tably güncellendi

CNT Interactive tarafından geliştirilen ilk Türk mobil tarayıcısı olan Tably güncellendi. İlk sürümüyle birlikte Google Play üzerinde aldığı olumlu yorumlar ve yüksek puanlarla kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran mobil tarayıcı, kısa sürede yüksek indirme rakamlarına ulaşmayı başardı.

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm favori sitelerinize; devlet, spor, haber, eğlence, oyun, dizi-sinema gibi farklı kategoriler altında yer veren ve tek bir dokunuşla bu kategoriler altında yer alan tüm web sayfalarına hızlı bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlayan Tably, birçok gelişmiş özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

QR kod okuma, çevrimdışı web sitesi görüntüleme, geçmiş sekmesi altında daha önce ziyaret etmiş olduğunuz tüm sitelere hızlı bir şekilde ulaşabilme, kolay kullanım, sade kullanıcı dostu arayüz ve daha birçok gelişmiş özelliğe sahip olan tarayıcı, rakipleri üzerinde yer alan tüm özellikleri ve çok daha fazlasını sizlere sunuyor.
 
1400762695_tably-1.png
 
Kullanıcılar tarafından gelen geri bildirimler doğrultusunda yapılan geliştirmeler ve yeni kazandığı özelliklerle birlikte yeni sürüme geçiş yapan Tably, bilinen tüm hatalarından arındırılarak çok daha hızlı, güvenli ve gelişmiş bir hal aldı.
 
Yeni sürümle birlikte tarayıcı üzerine eklenen en can alıcı özelliklerden bir tanesi de Türkçe'de dahil olmak üzere farklı 10 ülke için favori web siteleri önerileriyle birlikte çoklu dil desteğine sahip olması. Bu sayede Türk kullanıcıların dışında yabancı kullanıcıların da beğenisine sunulan tarayıcı, yurt dışında da ülkemizi temsil edecek.
1400762709_tably-2.png
 
Tably üzerine eklenen yeni özelliklerden bir tanesi olan "cache" sistemi sayesinde; web sitelerini çok daha hızlı bir şekilde yükleyen ve sekmeler arasında çok daha hızlı bir şekilde geçiş yapılmasına olanak sağlayan mobil tarayıcı, ayrıca web siteleri üzerinde yer alan bağlantıları yeni sekme üzerinde açmanıza da olanak sağlıyor.
 
Tüm bu bahsetmiş olduğumuz özelliklerin dışında arama kutusu üzerinde yer alan "sesli komut" özelliğini kullanabilir veya açık olan sekmeleri yapacağınız sürükleme işlemi yardımıyla tek tek kapatabilirsiniz.
1400762722_tably-3.png
 
Android kullanıcılarına çok daha hızlı, güvenli ve gelişmiş bir web deneyimi sunmak için alternatif olarak mutlaka denenmesi gereken bir mobil tarayıcı olan Tably'e aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla ulaşabilirsiniz.
 
1400762735_tably-4.png
 
Tably Google Play Bağlantısı:
 
 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.