Yazılım

Instagram'a bu özellik gelebilir

Instagram 20 Haziran'da yeni özelliğini duyuracak.

Instagram'a bu özellik gelebilir

Instagram ilk çıktığı günden beri oldukça popüler bir fotoğraf filtreleme uygulaması olmuştu. Bu popülerlik Facebook’u harekete geçirmiş ve dev sosyal ağ rekor bir fiyat ile Instagram’ı satın almıştı. Şirket popüler uygulamaya yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

Hatırlarsanız Facebook 20 Haziran’da düzenleyeceği etkinlik için bir basın davetiyesi yollamıştı. Yeni gelen haberlere göre Instagram, 20 Haziran’da Instagram uygulamasına Vine benzeri bir video paylaşım özelliğini duyuracak.

1371566428_instagram-logo.jpg

Bu özellik Facebook‘un 20 Haziran’da Menlo Park‘ta gerçekleştireceği basın toplantısında tanıtılacak ve servisin diğer özellikleri hakkında fazla bilgi bulunmuyor. Daha öncede Facebook’un Instagram servisi için video paylaşım özelliğini (Vine benzeri) test ettiği haberleri yayınlanmıştı. Bu haberlerin doğru olup olmadığını 20 Haziran’da düzenlenecek basın toplantısında hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.