Yazılım

iOS 7 için yeni konsept geldi

iOS 7 için yeni tasarımlar ortaya çıkmaya başladı

iOS 7 için yeni konsept geldi

WWDC’nin yaklaştığı bu günlerde, iOS 7 ile ilgili söylenti, konsept video, sızdırılan görüntü ve daha bir çok şey ortaya çıkmaya başladı. Konsept videolarda özellikle ara yüz değişikliğine gidiliyor. Çünkü Apple bu kez de ara yüz değiştirmezse getirdiği yenilikler gölgede kalabilir.

Tasarımcılardan Ran Avni, iOS 7 için yeni ara yüz özellikleri için bir konsept tasarladı. Avni’nin konsepti iFlat ile ayarlar gibi değişiklikler de getiriyor.
1368773950_ios-7-konsept-iyasamforum-3.jpg

Ancak bu yıl da iOS 7’den aslında bir ara yüz değişikliği, umulduğu gibi değişik bir tasarım gelmeyebilir. Samsung Galaxy S4 ile tabanları yere basan iPhone 5’in Apple’ın eski başarısını yansıtmadığının herkes farkında. Ancak 2007 bu yana bu kadar iyi giden Apple iPhone gerçeğini değiştirmek ve alınacak riskler göz önünde bulundurulduğunda değişiklikler zor görünüyor diyebiliriz.


Yorumlar
ali
Apple 1 numara...
Cevapla
dasfidanya
asil boyle bir yenilik yapmazsa batacak apple. ayrica widget kullanmak zorunlu birakilmamasi lazim, isteyen kullanir. ama apple kullanilacak diyorsa mecbur kullanacaksiniz aynen itunes sacmaligini kullandiginiz gibi.
Cevapla
Misafir
bana kalirsa cok kotu olmus.ins bu yada buna benzer bir sey olmaz.ios 7 boyle olursa sahsen guncelleme yapmam
Cevapla
tet
appel dayatmaci bir zihniyet uyguluyor, yaptim oldu diyor... her guncellemesi bir oncekini aratti...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.