Yazılım

İstediğiniz cihazdan SMS gönderin!

MightyText uygulaması ile istediğiniz cihazdan SMS gönderebileceksiniz.

İstediğiniz cihazdan SMS gönderin!

MightyText, uygulamasını eski Google çalışanları Maneesh Arora ve Amit Sangani tasarladı. Peki bu uygulama ne işe yarıyor? MightyText uygulaması Android kullanıcılarına Apple'daki iMessage'a benzer bir deneyim sunmaya geliyor.

Bu uygulamanın getirdiği özellikler ile kısa mesajlar farklı cihazlar arasında senkronize olabilecek. MightyText uygulamasının beta sürümünde şuanda 250.000 civarı kullanıcısı bulunuyor. Çok yakında bu uygulama hem web, hem Android uygulaması olarak piyasada olacak.

1340556726_mac-with-nexus-6.png

Bu hizmetin Android uygulaması versiyonu kullanıcıların telefon numaralarını Google hesabı ile ilişkilendirmelerini sağlayacak. Bu şekilde web uygulaması ya da bir tarayıcı uzantısı ile mesajları okuyup cevaplamak, cevapsız çağrıları görmek veya mesajları arşivlemek mümkün olabilecek.

MightyText uygulamasının, iMessage'dan farklı olarak neredeyse bütün tarayıcılardan mesaj senkronize etme ve her türlü telefona mesaj yollama imkanı bulunuyor. Bu özellik için telefonunuzun numarasını kullanıyor ve mesajlar normal tarife üzerinden ücrete tabi oluyor.

1340556773_mightytext2.png1340556820_mightytext3.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.