Yazılım

Ivy Bridge İşlemcili 35 Ultrabook tanıtıldı!

Intel 2012'nin sonuna kadar 110 farklı tasarıma sahip sahip Ultrabook'un kullanıcıların beğenisine sunulacağını söyledi.

Ivy Bridge İşlemcili 35 Ultrabook tanıtıldı!

Computex fuarında Intel'in 3. Jenerasyon Ivy Bridge işlemci ailesine üye 35 Ultrabook kullanıcıların beğenisine sunuldu. Tanıtılan Ultrabook'ların özellikleri bir hayli fazla.

1339171152_290794-intel-s-ivy-bridge-ultrabook.jpg

Intel 2012'nin sonuna kadar 110 farklı tasarıma sahip Ultrabook'un kullanıcıların beğenisine sunulacağını söyledi. 2012 yılında Ultrabook'ların üretiminde epey bir hızlanma oldu. Şu ana kadar Ultrabook platformuna sahip dizüstü bilgisayarlara 35 yenisi daha eklendi.

1339171186_intelultrabookpresentation1.jpg

Belki bu hızlı üretim dizüstü bilgisayarın ucuzlamasına da neden olabilir. Yeni çıkarılan Ultrabook'ların gelişmiş özelliklerine bakacak olursak genel olarak hepsinde Intel'in Anti-Theft, hızlı başlangıç ve akıllı bağlantı özellikleri kullanılıyor.

Teknoloji geliştikçe Ultrabook'ların özellikleri de artıyor. Ultrabook'lara Ivy Bridge işlemcilerle birlikte dokunmatik ekran ve ses kontrolü özellikleri de eklenmiş. Computex fuarında yeni Ultrabook modelleri sergilendi ve bazılarında bu yeni özelliklere görmek mümkün.

1339171210_intelultrabookpresentation2.jpg

Cando, HannsTouch, TPK ve Wintek dünyanın en büyük ekran üreticileri ve bu firmalar önümüzdeki aylarda üretimlerinin çoğunu Ultrabook'lara ayırdık dediler. İçlerinde dokunmatik özelliğine sahip olacak ekranlarda bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.