Yazılım

Kanal yapısını güçlendiren Unify, 2016’ya hazır

Unify iş ortaklarına yatırım yapmaya devam ediyor


İletişim yazılımı ve servisleri alanlarında faaliyet gösteren Unify ve Türkiye distribütörü DVA Telekomünikasyon ve Bilgi Teknolojileri A.Ş., düzenledikleri bayi toplantıyla iş ortaklarını buluşturdu. “Unify İle İşinizi Büyütün” teması ile organize edilen bayi toplantısı Antalya’da düzenlendi. Türkiye’deki tüm iş ortaklarının katılımı ile gerçekleştirilen etkinlikte, 2015 yılı değerlendirmesinin yanı sıra, 2016 yılı stratejik büyüme planları ve projeksiyonları katılımcılar ile paylaşıldı. Yoğun katılımın olduğu organizasyonda, iş ortakları, başarılı performanslarından dolayı gerçekleştirilen törenle ödüllendirildi. Global 500 listesinde yer alan şirketlerin yüzde 75’ine yenilikçilik, açık standartlar ve güvenlik temelli tümleşik iletişim çözümleri sağlayan Unify, güçlü ürün grubu, yetkin iş ortakları ve güçlü kanal stratejisi ile sektördeki konumunu güçlendiriyor.

1449049108_1448971077unifydva.jpg

Geleceği yakalamak için yenilikçi olmak gerekiyor

Geniş ürün portföyü ve her geçen gün kuvvetlenen kanal yapısıyla pazardaki konumlarını sürekli güçlendirildiklerini ifade eden Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, “İş ortaklarımızdan gelen geri bildirimleri dikkatle değerlendirerek, programımızı sürekli güncelliyoruz. Geleceği yakalamak için yenilikçi çözüm ve hizmetleri sunmayı sürdüreceğiz. Partnerlerimiz için önemli olan OpenScape Business ve OpenScape Enterprise Express ürünlerini geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi. Ayrıca toplantıda, Avrupa’da satışına başlanan Unify’ın WebRTC tabanlı yeni nesil ürünü Circiut ile ilgili bilgiler aktaran Tütüncüoğlu, 2016 yılındaki pazar eğilimleri ve stratejileri ile iş ortaklarına önemli mesajlar verdi.

1449049136_1448970980erdatutuncuoglu.jpg

Sürdürülebilir iş süreçleri için iş ortakları ile beraber yol almak şart

İş ortaklarının kendileri için hayati öneme sahip olduğunu söyleyen DVA Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Gözütok, doğru ürün grubu ve kuvvetli kanal yapısının başarıyı da beraberinde getirdiğini ifade etti. Yol gösterici ve yenilikçi stratejiler ile paydaşlarının uzmanlıklarını artırmaları ve müşterilerine sundukları katma değeri artırmak için düzenli eğitimler düzenlediklerini belirten Gözütok, 2015 yılındaki büyümeyi 2016 yılında daha da ileriye taşımak istediklerine dikkat çekti.

1449049148_1448971017gokhangozutok.jpg

Bilgi ve stratejiye yatırım yapan kurumlar hayatta kalacak

Günümüzün çalışma ihtiyaçlarını adresleyen bir vizyona sahip olduklarını ifade eden Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, etkinlikte tümleşik iletişimin önemini de dile getirdi: “Unify ailesi olarak operasyonel verimliliği artırırken maliyetleri de en aza indirmeyi hedefliyoruz. Esnek, verimli ve maliyet avantajı sunan çözümlerimizi geniş bir yelpazeye sizlerle beraber müşterilerimize sunabilmek bizim için oldukça önemli. Türkiye genelindeki hizmet kapsama alanımızı genişletip Türkiye pazarındaki kararlılığımızı ve odağımızı pekiştireceğiz. Kurumların iletişim ve işbirliği yeteneklerini geliştiren, iş akışlarına daha az zaman harcayarak zaman kazanmalarını sağlayan çözümler sunuyoruz. Tüm iletişim gereksinimlerini katma değerli uygulamalar, çözüm ve hizmetlerle kolaylaştırıp verimlilik artıran bir çözüm ve hizmet portföyüne sahibiz. Birkaç çalışanlı şirketlerden coğrafi olarak dünyanın her tarafına yayılmış çok büyük şirketlere kadar geniş bir yelpazeye çözüm sunabiliyoruz. Şirketlerin iş yapış şekillerini basitleştirip verimliliklerini artırarak katma değer sağlıyoruz.”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.