Yazılım

Kaspersky Lab Türkiye’de uzman eğitmen kadrosu kurdu!

Kaspersky Lab, insana yatırım yapmaya devam ediyor.

Kaspersky Lab Türkiye’de uzman eğitmen kadrosu kurdu!

Kaspersky Lab, Türkiye pazarına yatırım yapmaya devam ediyor. Kaspersky Lab Türkiye, uzman bir eğitmen kadrosu kurdu. Şirket, bu aydan itibaren yaklaşık 3000 bayisini ve toplamda 20 bini geçen kurumsal müşterilerini kendi bünyesinde tam teşkilatlı olarak eğitecek ve daha üst seviyede siber güvenlik için gerekli tüm sertifikalarını almasını sağlayacak. Kaspersky Lab, bu adımla toplumdaki siber güvenlik bilincini artırma yolunda gösterdiği çabalara bir yenisini daha eklemiş oldu.

Türkiye pazarına verdiği önem doğrultusunda yatırımlarına 2016’da da son sürat devam edecek olan Kaspersky Lab, bu yönde ilk adımı attı. Kaspersky Lab, ekibini uzman eğitimcilerle büyüterek, toplumda siber güvenlik bilincini artırmak yolundaki faaliyetlerine de bir yenisini daha ekleyerek genişletti.

1452519708_1452503551sertanseluk.jpg

Kaspersky Lab Türkiye Ülke Müdürü Sertan Selçuk,konuyla ilgili şunları söyledi: “Kaspersky Lab olarak Türkiye pazarına girdiğimiz günden bu yana, Türkiye’ye yatırımlarımızı her geçen yıl artırarak sürdürüyoruz. Türkiye’de İK’sıyla, finansıyla, teknik desteğiyle ve satış-pazarlamasıyla; yerleşik olarak Türkiye’de 2008 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. Bu sene içindeki planlarımızdan biri de; İstanbul’da merkez ofisteki ekibimizi büyütmek ve yetkinliğimizi daha da artırarak bayilerimize ve müşterimize en iyi şekilde destek vermeye devam etmektir. Bu yönde 2016 yılındaki ilk adımı tüm kurumsal müşterilerimizi ve bayilerimizi eğitecek genişlikte ve yetkinlikte uzman eğitimcileri bünyemize katarak atıyoruz. İlerleyenhaftalarda atacağımız adımlarla hem pazardaki büyümemizi sürdüreceğiz hem de Türkiye’de pazarın büyümesine, kullanıcıların çok daha nitelikli ve verimli şekilde bilgi ve verilerinin korunmasına katkı vermeye devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.