Yazılım

LG Smart TV sahipleri 10GB Yandex.Disk'e kavuştu!

Yandex’in ücretsiz olarak 10GB kapasite sunduğu bulut depolama hizmeti Yandex.Disk, akıllı televizyonlara LG Smart TV’ler ile adım attı.


Yandex’in bulut tabanlı veri depolama servisi Yandex.Disk, akıllı televizonlara ilk adımı LG Smart TV’ler ile attı. LG Uygulama Mağazası’ndan ücretsiz olarak indirilebilen Yandex.Disk uygulaması ile kullanıcılar ücretsiz olarak sahip oldukları 10GB kapasiteli bulut depolama alanındaki dosyalarına LG Smart TV’leri üzerinden erişebilecek.

1447241421_1447234594loginyandex.disk.png

Uygulama sayesinde LG Smart TV sahipleri müzik, resim ve video dosyalarını diledikleri zaman İnternet’e bağlı televizyonlarından oynatabilmenin yanı sıra kendi seçtikleri dosyaları yine kendi seçtikleri kişilerin erişimine açıp, isterlerse sosyal medya üzerinden de paylaşabilecekler.

Windows ve Mac OS işletim sistemli bilgisayarlar, iOS ve Android tabanlı tablet ve akıllı telefonların ardından artık akıllı televizyonlarda da yer alan Yandex.Disk’te yer alan Yandex.Mail entegrasyonu sayesinde e-posta ekleri 10GB’lık kapasiteyi etkilemeyen ayrı bir dosya üzerinde saklanıyor. Kullanıcılar bu özellikten de LG Smart TV uygulaması üzerinden faydalanabilecekler.

1447241435_1447234599lgyandex.disk1.png

Yandex ve LG Electronics’in, Yandex.Disk LG Smart TV uygulaması ile başlayan iş birliği önümüzdeki dönemlerde yenilikçi, hayatı kolaylaştıran, Smart TV dünyasını zenginleştiren yeni uygulamalarla büyüyerek devam edecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.