Yazılım

LG'nin yaşlı Smart TV'lerine WebOS 2.0 Güncellemesi geliyor!

LG, IFA 2015 fuarında duyuracağı yeni webOS 2.0 sürümünü eski webOS 1.0 işletim sistemli tüm Smart TV'ler içinde 21 Eylül'de yayınlayacak.

LG'nin yaşlı Smart TV'lerine WebOS 2.0 Güncellemesi geliyor!

webOS 1.0 işletim sistemini çalıştıran eski LG akıllı TV sahiplerini için sevindirici bir haberimiz var. Şirket resmen bugün yeni WebOS 2.0 yazılım sürümü ile tüm eski modellerin güncelleneceğini duyurdu.

LG'nin bu hafta 4-9 Eylül  Berlin Tüketici Elektroniği Fuarında (IFA 2015) duyuracağı yeni WebOS 2.0 yazılım güncellemesi bir Value Pack gibi eski LG Akıllı TV'ler için bu ay içinde yayınlanacak. WebOS 1.0 işletim sistemli LG Smart TV'ler 21 Eylül itibari ile eğer otomatik güncelleme seçeneği etkin ise cihazınız otomatik olarak yeni sürüme yükseltilecek. Otomatik güncelleme etkin değilse, kullanıcılar için kolay yükseltme işlemi, adım adım olarak ekranda beliren pop-up mesajlarıyla Smart TV'lerini güncelleyebilecek.

1441130289_img20150901205723.jpg

LG'nin bu güncellemesi webOS 1.0 sürümüyle çalışan tüm cihazlar için geçerli olacak ve yeni yazılım güncellemesi geliştirilmiş hızın yanında WebOS TV'lere yeni özellikler getirecek. Yeni sürüm ile gelecek ek özellikler şuan bilinmiyor o yüzden güncellemenin sunacağı yeni özellikleri ancak IFA 2015 fuarında LG'den duyabileceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.