Yazılım

 Line'ın kamera uygulaması 100 milyon barajını aştı!

Line, yeni uygulamaları ile farklı kullanıcılara hitap etmeyi amaçlıyor.


Anlık mesajlaşma platformunun önde gelen isimlerinden Line, 100 milyon indirmeye ulaşan Line Camera'nın başarısını kutluyor. Kutlamalar sürerken, mesajlaşma uygulamasına dahil olan ve kısa, etkileyici videolar oluşturarak paylaşmayı sağlayan SnapMovie'i de (Şipşak Video) yeni özellikleriyle ayrı bir uygulama olarak kullanıcıların beğenisine sundu.

LINE Camera, 2012 Nisan ayında indirilmeye sürülmüş ve kısa zamanda 50 milyondan fazla indirilmişti. Line Camera'nın bu başarısının ardında, Timer Shot, Touch Shot, and Grid View özelliklerinin olması da büyük rol oynamıştı.

1411673916_img20140925223512.jpg

Fotoğraflarda kullanılabilecek 5.000'den fazla tasarım aksesuarı, 100'den fazla çerçeve ve font seçeneği bulunan Line Camera'ya sonradan eklenen ve kullanımı kolay rötuş araçlarının bulunduğu "Beauty" özelliği ile birçok fotoğrafı bir araya getiren "Collage" özelliği de kullanıcıların beğenisini kazanmış durumda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.