Yazılım

Mac için Office 2016 artık satın alınabilir

Office 2016'nın final sürümü Mac kullanıcıları için yayınlandı


Microsoft hatırlanacağı üzere Mac kullanıcıları için  mart ayında Office 2016’nın önizleme sürümünü yayınladı. Yazılım devi yaklaşık dört ay sonra bu defa Office 2016’nın tam sürümünü satın alınabilir hale getirdi.

Microsoft son olarak Mac kullanıcıları için Office 2011’i yayınlamıştı. Yaklaşık beş yıl sonra gelen Office 2016, yeni yazılım özellikleriyle OS X’in yeni tasarım anlayışına ayak uyduruyor. iOS için yayınlanan Office paketinden arayüz esintileri sunan Office 2016 tam ekran görünüm ve Retina ekran desteği de sunuyor.

OneDrive sayesinde iPhone, iPad ve Mac çözümleri arasında senkronize olabilen Office 2016 Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote uygulamalarını beraberinde getiriyor. Eğer bir Office 365 kullanıcısıysanız Mac için Office 2016’yı ücretsiz indirebilirsiniz. Öğrenciler ise Microsoft’un yeni yazılımına ciddi bir indirimle sahip olabiliyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.