Yazılım

Mac'te kopyaladıklarınız kaybolmasın!

Paste uygulaması ile kopyaladığınız her şeyi panoda aylarca saklayabilirsiniz. İşte Paste uygulamasının incelemesi!

Kopyaladıklarınız Paste ile kaybolmasın!

Gün içerisinde Mac'te onlarca hatta yüzlerce metin veya görsel kopyalıyoruz. Ancak bu kopyalama işlemi panodan bir önceki kopyaladığınızı silerek gerçekleştiriliyor. macOS ve iOS için geliştirilen Paste uygulaması ile bu sorun ortadan kalkıyor.

Paste uygulaması ile Mac'te kopyaladığınız her şey uygulamanın panosunda depolanıyor. Depolanan bu verileri otomatik olarak ister günlük ister haftalık isterseniz de aylık olarak silme opsiyonu size sunuluyor.

Uygulamanın en güzel yanı ise Mac'te kopyaladığınız her şeye iCloud sayesinde iOS cihazınızdan da ulaşabiliyorsunuz.

Oldukça basit bir kullanıma sahip olan Paste'de, 1Password, LastPass ve anahtar zinciri gibi şifrelerinizi sakladığınız uygulamalardan kopyaladığınız verileri hafızada tutmamasını da sağlayabiliyorsunuz.

iOS için ücretsiz olan uygulamaya Mac'te sahip olmak için 64,99 TL'yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Eğer gün içerisinde sürekli metin veya görsel kopyalıyorsanız Paste uygulamasını mutlaka kullanmalısınız.

Paste uygulamasını indirmek için tıklayın

Mac'te kopyaladıklarınız kaybolmasın! - Resim : 1

Yorumlar
Berkin
şahane uygulama valla tüm kopyaladıklarım iphone'da duruyor. elinzie sağlık inceleme için
Cevapla
Eren
Merhaba, Linkte hata var sanırım. Tıkladığımda “AppStrore’a bağlanamıyor” hatası alıyorum. Bu uygulamanın üreticisinin adı nedir? Yada iOS linkini yorum olarak bana tekrar gönderebilir misiniz?
Cevapla
Teknolojioku
https://itunes.apple.com/us/app/paste-2/id1020667032?mt=8
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.