Yazılım

Microsoft'un yeni Office 15'inden ilk görüntüler!

Office 15'den sızan ilk görüntüler internette yayılmaya başladı!

Microsoft'un yeni Office 15'inden ilk görüntüler!

Dünya'nın en büyük Office yazılımını yapan Microsoft, yeni işletim sistemi olan Windows 8 ile birlikte Metro arayüze geçeceğini duyurmuştu. Yeni Metro arayüz ile birlikte Windows 8'in yanında bazı uygulamalar da değişerek yeni görünümler kazanabilir.

Bunlardan ilkini Windows 8 Consumer Preview'de yani tüketici önizleme sürümünde İE 10'un arayüzünde görebiliyoruz. Sadece İnternet Explorer'da değil, yeni arayüz bir çok programla birlikte Windows 8'in yeni yüzüne tümleşik olarak Metro'yu kullanacak. Bunlar arasında geçtiğimiz saatlerde internete görüntüleri düşen Microsoft Office 15'i de görmemiz mümkün.

1331896383_office15-400x308.png

Geçtiğimiz yıl duyurduğu Office 2010'un yayılmasından sonra çalışmalarına başladığını dile getiren Microsoft, yeni Office yazılımı 15'in ne zaman kesin bir şekilde çıkacağına dair tarih vermedi. Yeni Office 15'e ait ekran görüntülerinde Metro arayüz ile son derece uyumlu olacağı gözlerden kaçmıyor.

1331896397_1.jpg

İşte karşınızda yeni metro arayüzlü Office 15 görüntüleri:


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.