Yazılım

Nokia Müzik+ ile müziğin doruklarına çıkın!

Nokia Müzik+ 13 Mart’tan itibaren Türkiye’deki kullanıcılarla buluştu!

Nokia Müzik+ ile müziğin doruklarına  çıkın!

Nokia’nın yeni Lumia serisi telefonlarıyla hizmete sunduğu, 12 milyonluk şarkı listesiyle şimdiye kadar tasarlanmış en kapsamlı müzik servisi olan Nokia Müzik’i daha üst seviyelere taşıyan yeni bir uygulama yine Nokia’dan geldi. Nokia Müzik+ 13 Mart’tan itibaren Türkiye’deki kullanıcılarla buluştu!

Nokia’nın Lumia serisi telefonlarla getirdiği yeniliklerin en beğenilenlerinden olan müzik servisini aylık cüzi bir ücretle daha profesyonel seviyelere taşıyan Nokia Müzik+ 13 Mart’ta Türkiye’de de kullanılmaya başlandı. Sınırsız Mix Radio listesini telefona indirip çevrimdışı dinleme imkanı sunan Nokia Müzik+ istenen sayıda parça atlamaya da imkan veriyor. Üstelik tüm şarkılar yüksek kalitede dinlenebiliyor. PC veya tabletler dahil olmak üzere, internet bağlantısına sahip herhangi bir cihazdan Nokia Müzik listelerini dinlemeyi de sağlayan Nokia Müzik+ ayda sadece 4,99 TL* fiyatla müzik dinleme keyfini doruğa çıkarıyor.

1363362678_nokiamusic.jpg

Nokia Lumia kullanıcılarının tam 7 gün boyunca ücretsiz deneyebileceği Nokia Müzik+, mevcut Nokia Müzik uygulamasının üzerinden kolaylıkla aktive edebiliyor.

Fiyata vergiler dahildir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.