Yazılım

Office 2019 ön izlemesi kullanıma sunuldu

Microsoft, Office 2019'ün ön izleme sürümünü kurumsal müşterilerinin kullanımına sundu.

Office 2019 ön izlemesi kullanıma sunuldu

Microsoft'un popüler yazılımı Office yeni sürüm için hazırlık yapıyor. Firma son olarak önümüzdeki aylarda kullanıma sunması beklenen Office 2019'un ön izleme sürümünü kurumsal müşterilerin deneyimine sundu.

Office 2019 ön izleme paketi içinde Windows 10 için Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access, Project, Visio ve OneNote yazılımları yer alıyor. Microsoft'un önümüzdeki aylarda  Office 2019'un Mac sürümü için Exchange 2019, SharePoint 2019, Project Server 2019 ve Skype for Business 2019'u da kullanıma sunması bekleniyor. 

Yeni Office paketinde geliştirilmiş kalem kullanım özellikleri ve Excel'de daha güçlü veri analizi özelliği yer alıyor. Paketi denemek için Microsoft'un ürünlerine kurumsal abonelik sahibi olmak gerekiyor. Eğer bu şartları karşılıyorsanız siz de Office 2109'un kurumsal sürümünü deneyebilirsiniz. Deneme programına katılmak için Microsoft'un konuyla ilgili olarak hazırladığı internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

   

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.