Yazılım

Office programlarına alternatif mi arıyorsunuz?

Microsoft Office'e en iyi alternatif programlar

Office programlarına alternatif mi arıyorsunuz?

Bir çoğumuz bilgisayarlarla tanıştığımız günden beri Office programlarıyla haşır neşir olmuşuzdur. Bazıları ise genellikle alternatiflerini kullanmakta ısrarcı niyetlerini sürdürüyor. Tabi ki teknolojide alternatifi olmayan şey bulmak zordur. Microsoft Office programları da her ne kadar köklü programlar olsalar da alternatifleri bulunuyor.

Microsoft Office bildiğiniz gibi ücretli bir uygulama. Ancak bunun yanında Linux üzerinden kullanımı yaygın olan OpenOffice ve LibreOffice gibi uygulamalar bulunuyor. Bu uygulamalar ücretsiz ve az yer kaplaması bakımından güzel fakat ilk bakışta göz korkutabiliyor ve görsellikten biraz yoksunlar.

1353190247_kingsoft-office-suite-free-2012.jpg

Diğer taraftan yine de Microsoft kullanmamakta kararlı okuyucularımıza bir tavsiye de bizden var: Kingsoft Office Suite. Kingsoft Office Suite Microsoft Office ile yapabileceğiniz her şeyi sizlere sunabilen bir Office programı. Ayrıca program bir çok şeyi daha az zahmetli yapmanızı sağlıyor. Bunlara ek olarak programın Android için mobil uygulaması da bulunuyor. Tavsiye bizden denemesi sizden..

Programın Android uygulamasını indrmek için tıklayın!

1353190258_kingsoft-office-free-android-642x314.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.