Yazılım

Panda Cloud güncellendi! Artık daha hızlı.

Özellikle son zamanlarda zararlı yazılım tehditlerinin artması ile güvenlik yazılımı üreten firmalar, yazılımlarını güncel tutarak kullanıcıların güvenliğini üst düzeyde tutmaya çalışıyorlar


Özellikle son zamanlarda zararlı yazılım tehditlerinin artması ile güvenlik yazılımı üreten firmalar, yazılımlarını güncel tutarak kullanıcıların güvenliğini üst düzeyde tutmaya çalışıyorlar.

Fakat kullanıcılar için sadece tehditleri önlemeleri yetmiyor. Piyasadaki bir çok güvenlik yazılımı aşırı kaynak tüketimlerinden dolayı tercih edilmiyor.

Güvenlik yazılımlarından biri olan Panda Cloud yeni sürümü ile hem bulut yapısı sayesinde daha güncel tutuluyor hemde performans açısından çok daha az kaynak tüketiyor.

1308817620_pandacloud15.jpg

Konu ile ilgili olarak, Panda Türkiye distribütörü Avtürk Genel Müdürü Okan Horasan yaptığı açıklamada, yeni 1.5 sürümünün dosyaların uzantılarına göre, potansiyel tehditleri yakalamak için daha gelişmiş özellikler sunduğunu belirtti.

Ayrıca yeni aktivite ekranı sayesinde önceden belirlenmiş tehditleri daha güvenli bir şekilde raporlayabiliyor.

Performans konusunda da daha az CPU kullanımı ve daha hızlı tarama gerçekleştirebiliyor.

Yeni Panda Cloud 1.5' i indirmek için tıklayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.