Yazılım

Para kazandıran uygulama Rovler, App Store ve Google Play’de

Görev yaptıkça para kazandıran ve eğlendiren mobil iş gücü uygulaması Rovler, uygulama marketlerindeki yerini aldı.

Para kazandıran uygulama Rovler, App Store ve Google Play’de

İşletmelerin sahadaki gizli müşteri, fiyat kontrolü, ürün mevcudiyeti, satış noktası kontrolü gibi ihtiyaçlarını akıllı telefon sahibi potansiyel/gerçek müşteriler ile çözen mobil işgücü platformu Rovler, 5 Mayıs 2014 itibari ile App Store ve Google Play’de yer almaya başladı.

İşletmelerin sahadaki herhangi bir ihtiyacını akıllı telefon sahibi kullanıcılar sayesinde çözmelerini sağlayan Rovler, kullanıcılar için de hem eğlence hem de ek gelir sağlamayı hedefliyor. Görevleri başarı ile tamamlayan kullanıcılar ilerledikçe seviye atlayarak daha çok gelir getirebilecek görevleri yapmaya hak kazanıyor. Eğlenirken kazanmış oluyorlar ve sık gittikleri yerlerdeki sıkıntıları etkili bir biçimde yetkililere duyurabiliyorlar.

1400074340_rovler02.jpg

Rovler, saha çalışmalarını mobile entegre ederek firmaların maliyetlerini düşürmeyi hedeflerken bir yandan da geo-lokasyon ve zaman damgalama teknolojisi sayesinde düşük maliyetin yanına üstün güvenilirliği de eklemiş oluyor. Ayrıca akıllı telefon kullanılan heryere erişim sağlayarak firmaların normalde geri bildirim almakta zorlandıkları şehir ve bölgelerde de müşterilerinin istedikleri çalışmaları gerçekleştirebiliyor.

1400074396_rovler.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.