Yazılım

Razer'dan oyun oynadıkça kazandıran sistem!

Razer, oyun oynadıkça para kazandıran sistemi Paid to Play'i duyurdu. Eğer oyun oynayarak kazanmak istiyorsanız haberimize göz atın.

Razer'dan oyun oynadıkça kazandıran sistem!

Razer, geçtiğimiz haftalarda açtığı sanal cüzdan ve dijital para birimi ekosistemi zVault’a entegre “Paid to Play” (oynadıkça kazan) girişimini duyurdu. Bu yeni program çerçevesinde, favori PC oyunlarını Razer Cortex platformu üzerinden çalıştırıp oynayan tüm oyuncular oynadıkça zVault’un para birimi zSilver kazanacak.

Razer Cortex tüm dünyada on milyonlarca oyuncunun PC performansını artırmak ve en uygun oyun fiyatlarına ulaşmak için kullandığı ücretsiz bir yazılım.

Razer Cortex’e ve zVault’a entegre biçimde çalışan Paid to Play sisteminde, zSilver adı verilen para puanlarla Razer’ın ekipmanları alınabiliyor veya indirim kuponları, özel koleksiyon eşyaları zSilver karşılığında oyuncuların oluyor.

Razer önümüzdeki günlerde zSilver ile daha fazla ödüle ulaşılmasını hedefliyor ve bu konuda partnerlik çalışmaları yapıyor. Razer’ın hedefinde zSilver ile kahve, sinema bileti ve günlük yaşama dair daha fazla hizmet ve ürünün alınabilmesi var. 

1490597405_razerpaidtoplay.jpg

zVault dijital cüzdan ve para birimi programıyla Paid to Play girişimi türünün ilki olma özelliği taşıyor. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları oyun oynadıkları için ödüllendiren bu tarz başka bir sistem yok.

Paid to Play kampanyasının amacı tüm oyuncuların Razer ürünlerine ulaşmasını sağlamak ve böylece markanın “For Gamers. By Gamers” mottosunu yansıtmak. Oyunlara Razer Cortex kullanarak giren oyuncular dakikada üç zSilver kazanabilecekler, günlük limit ise 900 zSilver olacak.

Sisteme dahil oyunlar arasında Paladins, League of Legends, DOTA 2, Counter-Strike: Global Offensive ve OverWatch da var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.