Yazılım

Salla telefonunu yap montajını!

Akıllı telefonunuuz sallayarak fotoğraflarınıza montaj yapabilirsiniz.

Salla telefonunu yap montajını!

90 milyon aktif kullanıcı sayısı ile büyük bir başarıya imza atan Instagram, günümüzde en çok kullanılan fotoğraf filtreleme uygulaması durumunda. Instagram'ın her geçen gün kullanıcı sayısı artıyor ve uygulama, birçok geliştiriciye de ilham kaynağı oldu. iOS platformu için en son geliştirilen Montaj isimli uygulama ise bunun son örneği oldu.

App Store'dan yarından itibaren ücretsiz olarak indirilebilecek olan uygulama, kullanıcıların kaydettikleri videoları hızlı bir şekilde arkadaşlarıyla paylaşma ve düzenleyebilme avantajlarına sahip olacak. Beş saniyelik görüntü kaydetme ve sonrasında bunları birleştirme fırsatı sunan Montaj'ın CEO'su ve kurucusu Demir Gjokaj, Hollywood filmlerindeki sahnelerin birleştirilerek oluşturma sürelerinin son yıllarda 11 saniyeden beş saniyeye gerilediğini ve uygulamadaki beş saniyelik görüntü kaydetme süresinin normal olduğunu söyledi.

1358798321_montaj2.jpg

Ayrıca uygulamanın dikkat çeken bir özelliği de akıllı telefonunuzu salladığınızda görüntüleri gelişigüzel şekilde sıralayabiliyor olmanız. Yeni gelen özelliklerle kullanıcılar akıllı telefonlarını salladıklarında yeni bir şarkı, yeni bir düzenleme ve yeni bir filtreyi videolarına ekleyebiliyor ve bu videoları YouTube üzerinden de paylaşabiliyor. Montaj uygulamasının Android versiyonunun bu yılın ikinci çeyreğinde indirmeye sunulacağı söyleniyor.

iOS ve Android platformlarında yer alan Viddy uygulaması şu anda Montaj'a alternatif tek uygulama.

Aşağıda bu uygulamaya ait videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
sssss
video çalışmıyor. ...
Cevapla
efekentli 09 Duisburg
Video kabut??
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.