Yazılım

Samsung telefonları ve tabletleri uzaktan kontrol edin!‏

Mobil Samsung cihazınız ile Android akıllı telefonları ve tabletleri uzaktan kontrol edin veya bilgisayarınız ile kolay bir şekilde veri girmek için kullanın.


Mobil Samsung cihazınız ile Android akıllı telefonları ve tabletleri uzaktan kontrol edin veya bilgisayarınız ile kolay bir şekilde veri girmek için kullanın.

Bir müşteriye, iş arkadaşına veya tanıdığa bir tablet veya akıllı telefon için destek sağlamak genelde çok zorlu bir iştir. Birçok durumda problem sahada vakit kaybetmeden çözümlenebilir, ancak bu her zaman mümkün de olmayabilir!

Yeni TeamViewer QuickSupport uygulaması ile (Android 2.3'den itibaren), bu şimdi uzaktaki bir konumdan da mümkün.

İşte uygulamanın nasıl çalıştığı:

Karşı taraftaki kişi TeamViewer QuickSupport 'u başlatır.TeamViewer QuickSupport indirin

1345347690_att00004.jpg1345347708_att00005.jpg

 

Size kendi TeamViewer ID'sini verir veya bir mesaj ya da e-posta ile gönderir.

1345347858_att00006.jpgTeamViewer QuickSupport başlangıç ekranı


ID'yi kendi TeamViewer'ınıza girersiniz ve normal bir şekilde bağlanırsınız. Kısa bir onaydan sonra cihazı kontrol edebilirsiniz.

1345347913_att00007.jpgBir Samsung tablete bağlantı sırasında uzaktan kumanda penceresi

Bu yolla, örneğin ayarları değiştirebilir veya herhangi bir problem olmadan e-posta hesabının senkronizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama özellikle bilgisayarınız ile Samsung telefonunuza veya tabletinize rahat bir şekilde veri girme amaçlı bağlantılar için uygundur.

1345348207_att00002.jpg

TeamViewer QuickSupport Samsung kullanıcıları tarafından Google Play ve Samsung Apps üzerinden hemen indirilebilir. Bu App orijinal-firmware ve Android isletim sistemlerine versiyon 2.3 irtibaren sahip olan Samsung smartphonelari ve tabletlerini desteklemektedir.

Yorumlar
alpay
samsung es 5 mininın sım kart ı görmüyor sim kartı tak diyo format attım olmadı yardımcı olurmusunuz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.