Yazılım

Skype tüm platformlardaki uygulamasına 'Mojis' özelliği ekledi!

Microsoft, Skype 6.2 sürümü ile tüm platformlardaki uygulamasına "Mojis" özelliği getirdi.

Skype tüm platformlardaki uygulamasına 'Mojis' özelliği ekledi!

Skype bugün diğer platformlara da olmak üzere Android kullanıcıları için eğlenceli olabilecek yeni bir özellik sundu. Microsoft anlık mesajlaşma istemcisi içine konuşmalarınıza ekleyebileceğiniz çeşitli kısa animasyonların bulunduğu "Mojis" isimli düğmesini ekledi.

Yeni Mojis, film ve TV şovlarından çeşitli kısa animasyonları sohbet konuşmalarınıza ekleyebiliyorsunuz. Despicable Me, Jurassic Park, Muppets vb amimasyonların bulunduğu panoda sohbetinize eklemeden önce Moji önizlemesi yapabilir, beğendiğiniz amimasyonu arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

 Mojis panosunda şimdilik Despicable Me, Pitch Perfect, Jurassic Park ve Muppets show gibi amiasyonlar bulunuyonr. Skype yaptığı açıklamada yeni eklemelerin yapılacağını belirtti.

Skype 6.2 sürümü ile gelen bu yeni özelliği denemek istiyorsanız APK Mirror'dan uygulamanın yeni sürümünün APK dosyasını cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.