Yazılım

Slayt gösterisi videoları oluşturma aracı, Slide.ly duyuruldu!

Slide.ly, YouTube ve Instagram’ın evliliğine benzeyen bir slayt gösterisi oluşturma aracı.

Slayt gösterisi videoları oluşturma aracı, Slide.ly duyuruldu!

Slide.ly resim ve müzik kullanarak sadece birkaç saniye içinde slayt gösterisi videoları oluşturmanızı sağlayan bir uygulamadır. Slide.ly'yi Facebook hesabınız üzerinden ve ya e-posta adresinizle oturum açarak kullanabilirsiniz. Diğer hizmetlerin aksine, bu uygulamayı kullanırken video işleme veya başka bir şey için beklemeye gerek yoktur. Her şey otomatik olarak gerçekleşir.

1338818999_2.jpg

Slide.ly sosyal-web ile entegre edilmiştir. Bu kullanıcıların hemen her kaynaktan fotoğrafları kullanarak hızlı ve kolayca neredeyse her şey için bir slidely oluşturmalarını sağlar. Bunu yapmak için bilgisayarınızdaki ya da Facebook, Instagram, Flickr, Picplz ve Picasa gibi popüler online kaynaklardan gelen fotoğrafları kullanabilirsiniz. Bunlar sizin veya arkadaşlarınızın eklediği fotoğraflar olabilir ya da Google Image Search'te bulduğunuz resimler olabilir.

1338819042_3.jpg

Bir kez istediğiniz fotoğrafları seçtikten sonra Youtube videoları ve SoundCloud müziklerini kullanarak videonuz için gereken ritmi bulmak çok kolaydır. Filtreler ve metinleri kullanarak slidelynize ışıltı verebilirsiniz. Sonra arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşmak bir düğmeye tıklamak kadar kolaydır. Müzik, fotoğraf ve efektler artı web üzerinde hemen her görüntüye kolay erişim kombinasyonu Slide.ly'yi sevdiğiniz şeyleri paylaşmak için inanılmaz güçlü bir araca dönüştürür.

1338819069_4.jpg

En iyi arkadaşınızın doğum günü partisinden eve döndüğünüzü düşünün. Önceden Facebook'a ve diğer sitelere yüklenen parti fotoğrafları muhtemelen vardır. Slide.ly ile, istediğiniz fotoğrafları arkadaşlarınızdan gelen fotoğraflar arasından seçip partiyi her açıdan gösteren bir slayt gösterisi videosu oluşturabilirsiniz. Fotoğrafları bilgisayara yüklemek veya Facebook'tan indirmek ile uğraşmaya gerek yoktur. Arkadaşlarınızdan fotoğrafları e-posta olarak göndermelerini ve ya bitmiş slayt gösterisini webe yüklemelerini istemenize gerek kalmaz. Slide.ly ile her şeyi saniyeler içinde yapabilirsiniz.

1338819084_5.jpg

Slide.ly'yi geliştiren şirket EasyHi'ın CEO'su Tom More "Bizim tasarlamak istediğimiz şey yeni hikaye anlatma yolları ve bildiğiniz gibi genellikle her hikaye için birden fazla fotoğraf vardır." dedi. "Şahsen, bir müzisyen ve hevesli bir fotoğrafçı olarak, her zaman fotoğraflara müziğin gücünü katmak için yeni yollar aradım. Slide.ly sevdiğiniz fotoğrafları ve müzikleri toplamak, mixlemek ve paylaşmak için nihai bir platform haline gelecek." diye ekledi.

1338819101_6.jpg

Slide.ly Facebook zaman tüneli için harika bir paylaşım aracıdır. Ayrıca Slide.ly de insanların tasarladığı tüm slidelyleri keşfedebileceğiniz bir galeri bulunmaktadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.