Yazılım

Software AG'nin yeni kıdemli başkan yardımcısı bu isim oldu

Software AG'nin yeni kıdemli başkan yardımcısı Nicky Sheridan oldu.

Software AG'nin yeni kıdemli başkan yardımcısı bu isim oldu

İş Süreçleri Mükemmelliği alanında lider yazılım şirketi Software AG, 22 yıldır Oracle'da görev yapan Nicky Sheridan'ı, Ortadoğu, Afrika ve Türkiye'den Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak kadrosuna kattı.

Nicky Sheridan, Oracle'da başarıyla tamamladığı 22 yılın ardından Ortadoğu, Afrika ve Türkiye'den Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak Software AG ekibine katıdı. MEA bölgesi, Software AG'nin yoğun bir şekilde yatırım yaptığı coğrafyalardan biri. Bu nedenle Nicky Sheridan'ın hem Özel Yazılım Çözümleri alanındaki hem de MEA bölgesindeki deneyimi, yenilikçi ve güvenilir iş çözümleri sayesinde rekabet avantajı yakalamayı amaçlayan, iş süreçlerini sürekli olarak modernleştirmeyi hedefleyen Software AG için oldukça heyecan verici bir adım olarak değerlendiriliyor.

1364223668_nickysheridansoftwareag.jpgSoftware AG’nin bölgedeki çalışmalarını güçlendirecek önemli bir ismi kadrolarına katmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Software AG EMEA Kıdemli Başkan Yardımcısı Marco Gerazounis, “Nicky Sheridan'ın başarılarla dolu profesyonel geçmişini ve müşterilere yönelik değer oluşturma performansını değerlendirdiğimizde, yeni kıdemli başkan yardımcımızın Software AG'yi Ortadoğu, Afrika ve Türkiye pazarlarında liderliğe taşıyacağından hiç şüphemiz yok. Bu pozisyon, Sheridan'ı, Software AG'nin MEA bölgesindeki stratejik büyüme planlarının tam merkezine yerleştiriyor. Doğal liderlik vasıflarına sahip olan, stratejik düşünme kabiliyetiyle ön plana çıkan Sheridan'ın, Software AG'nin bölgedeki operasyonlarını ve varlığını geliştirecek, bugüne kadar elde ettiği kazanımları artıracak doğru kişi olduğuna inanıyoruz” dedi.

Ortadoğu, Afrika ve Türkiye'den Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak Software AG'ye geçiş yapan Nicky Sheridan ise, Software AG'nin, her daim dünya çapındaki şirketlerin çığır açan yeni açılımlar yapmasını sağlayacak güçlü teknolojiler geliştirdiğini belirtti ve yeni göreviyle ilgili şunları söyledi: "Aslında Software AG'nin piyasadaki rekabet gücü, daha büyük şirketlere oranla çok daha fazla. Yazılımların her biri, 'Almanya'da üretilmiştir' ibaresini taşıyor. Bu, 'Yazılımların Mercedes'i gibi oldukça etkili bir sıfat. Şirket yalnızca müşterileriyle yakın ilişkiler yürütmüyor; aynı zamanda, satış yapmadan iş ortaklıkları kurmayı tercih ediyor. Bu nedenle mükemmelliğin, liderliğin ve inovasyonun peşinde tutkuyla ilerleyen bir şirketin parçası olmak harika bir fırsat. Fikirlerimi en yakın zamanda yeni ekibimle paylaşmak ve yerel pazar dinamiklerini derinlemesine kavrayarak, Ortadoğu, Afrika ve Türkiye bölgelerindeki Software AG yapılanmasını geleceğe başarıyla taşımak için can atıyorum.”

Nicky Sheridan kimdir?

Nicky Sheridan, Software AG'ye katılmadan önce Oracle'da, Kaliforniya'daki genel merkezden Güney Afrika'daki Cape Town şubesine kadar farklı pozisyonlarda görev aldı. İmtiyazlı Hesap Uzmanı (KPMG) olarak Oracle'da İç Denetim Müdürü sıfatıyla çalışmaya başlayan Sheridan, ardından Finans ve Operasyon Direktörlüğü kapsamında Avustralya, Danimarka ve Doğu Avrupa'da farklı roller üstlendi. 1993 yılında Oracle operasyonlarının Macaristan'da kurulmasını sağlayan Sheridan, sonraki beş yıl boyunca Oracle'ın arka ofis süreçlerinin sadeleştirilmesini, standartlaştırılmasını, otomatikleştirilmesini ve SSC adı altında Dublin'de merkezileştirilmesini sağladı. Sheridan, SSC'de 400 çalışanın yönetiminden ve dünya çapındaki müşterilerin ziyaret edebileceği bir referans noktası oluşturulmasından sorumluydu.

Bir süre Oracle'ın EMEA bölgesindeki tüm idari bölüm hizmetlerini Dublin'den yürüten ve Paylaşılmış Hizmetler Merkezi'nde Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Nicky Sheridan, 2003 yılında Oracle'ın İrlanda şubesinde Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür olarak görevine başladı. Yaklaşık iki sene sonra Oracle Güney Afrika'nın Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü olarak atanan Sheridan, 2008 yılında Ortadoğu ve Afrika'dan sorumlu İletişim, Medya, Yardımcı Hizmetler ve Ulaştırma (CMUT) Başkan Yardımcısı ve Güney Afrika Ülke Direktörü olarak yeni görevine başladı. 2011'in Haziran ayında Oracle Ortadoğu ve Afrika bölgesinin Özel Yazılım Başkan Yardımcılığı görevine atanan ve bu yıl Ocak ayında Ortadoğu, Afrika ve Türkiye'den Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak Software AG'ye transfer olan Nicky Sheridan, artık Software AG'nin MEA bölgesindeki büyüme stratejilerinden sorumlu olacak.

Yorumlar
Gakko-uyarı
Siz nden AYRIM yapisiz benim güzelim Elazığ şivemi degistirerek yazisiz. ARAŞTIRIN BAKIN Bİ ZAHMET EN ESKİ TÜRKÇE BU VALLA. BENİM YORUMLARI ŞİVEM İLE YAZDIĞIM GİBİ YAYINLAMASAZ YAZIKLAR OLSUN..!!
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.